11 latek z Pogoni Szczecin w Realu Madryt

SONY DSC

11 letni Jacek Czapliński stanął przed wielką szansą gry w Realu Madryt.
Chłopiec okazał się lepszy od tysięcy innych graczy i już w maju zacznie trenować na legendarnym stadionie Santiago Bernabeu.
Gracz Pogoni Szczecin wystartował w specjalnych testach, gdzie udowodnił swoją pasję do gry jak i również technikę i prędkość.
Jacek został zauważony przez ekipę skautów Królewskich, dzięki czemu władze klubu zaprosiły go w maju do siebie. Jest to dla niego ogromna szansa na podpisanie kontraktu z jedną z największych szkółek Europy.
– Jacek nie jest zbyt dużym chłopcem, ale nadrabia to sprytem, zadziornością, umiejętnościami technicznymi i zwinnością trenuje od 4 roku życia. Wierzyłem w tego chłopaka, mam nadzieję, że pojedzie tam i udowodni, że to mu się należało – powiedział w rozmowie z TVP Info trener chłopca z Pogoni Szczecin.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Co ciekawe młody zawodnik jest wielkim fanem największego rywala Realu Madryt – FC Barcelony. Jego ulubionym piłkarzem jest jej gracz Neymar. Rodzice chłopca mocno wierzą jednak, że chłopiec może zaczepić się w szkółce Królewskich. – Został wybrany do tego, żeby pojechać do Madrytu. Miejmy nadzieję, że gdy tam trenerzy zobaczą jego umiejętności, to skończy się to przyjęciem do szkółki – powiedziała mama piłkarza w wywiadzie dla TVN24.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...