25. Finał WOŚP = 105 570 801 PLN!

Znamy już wynik zbiórki 25. Finału WOŚP. Dzięki hojności darczyńców oraz wspólnej pracy prawie 1 700 sztabów na całym świecie na konto Orkiestry trafiło ponad 105 milionów złotych! To ponad 30 milionów więcej niż rok temu!

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

15. stycznia 2017 roku graliśmy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

– 25 lat grania Orkiestry to historia nie tylko Fundacji, ale także milionów Polaków – tych którzy wspierają te akcje jak i samych beneficjentów, począwszy od dzieci poprzez seniorów, a skończywszy na personelu medycznym, który może wykonywać swoją pracę na najnowocześniejszym sprzęcie.

photo: Szymon Aksienione

Sukces Orkiestry, to sukces każdego, kto w jakikolwiek sposób zaangażował się w Finał. To nie tylko każda wrzucona kwota, to przecież sponsoring, dary, praca wolontariuszy. A kwota zebrana podczas 25. Finału WOŚP to kolejna szansa dla nowoczesności w polskiej medycynie, a to przekłada się na ratowanie życia i zdrowia polskich dzieci i seniorów – w godnych warunkach i na najlepszym sprzęcie – mówi Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...