25. Finał WOŚP – rozliczenie w Zamku Królewskim

Foto: media wosp

25. Finał WOŚP już za nami, przyszedł czas na podsumowania i informację, na którą chyba wszyscy najbardziej czekają – jaką kwotę udało się zebrać w ramach tegorocznej Letniej Zadymy w Środku Zimy.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Suma deklarowana na koniec dnia 15 stycznia to 62 418 767 PLN. Już dziś o godz. 18:00 (czasu polskiego) w Zamku Królewskim w Warszawie szef fundacji ogłosi ostateczny wynik 25. Finału WOŚP.

25. Finał to także niemały jubileusz powstania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – ćwierć wieku. Z tej okazji wręczone zostaną pamiątkowe srebrne medale wybite przez Mennicę Narodową.

– Można Orkiestry nie lubić, ale nie można jej nie zauważyć. 25 Finałów, to 25 lat wspierania polskiej medycyny. Żaden zakup nie mógłby być możliwy, gdyby nie darczyńcy, sponsorzy, przyjaciele Orkiestry i my doskonale sobie z tego zdajemy sprawę. Chcielibyśmy w szczególny sposób podziękować i wyróżnić najbardziej zaangażowanych w działania Fundacji wręczając im symboliczne medale – mówi Jerzy Owsiak – prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Sztab w Southampton po tegorocznej zbiórce przekazał na konto Fundacji 68179,33zł to niemal dwukrotnie pobity rekord od ostatniego finału WOŚP w Southampton.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...