Biznes po godzinach dla polskich przedsiębiorców

  Polscy przedsiębiorcy po raz kolejny spotykają się w Hotelu Hilton, w Bournemouth by nawiązać nowe kontakty i dowiedzieć się czegoś nowego o prowadzeniu własnej działalności. “Biznes po godzinach” to popularny cykl spotkań networkingowych dla polskich właścicieli firm, którzy chcą osiągnąć więcej i rozwijać swoje firmy.

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek, 28 lutego w godzinach 19.00 – 21.00, w Skybarze w Hotelu Hilton, w Bournemouth.

  Oprócz networkingu przy lampce Prosecco, organizatorzy przewidzieli prezentację zaproszonego eksperta – Helen Llevellyn z Enrollment Professionals, która opowie o tym, jak przedsiębiorcy mogą skorzystać z nowego systemu emerytalnego. Helen wyjaśni główne zasady przyznawania emerytur dla właścicieli firm, zarówno jednoosobowych, jak i dla firm zatrudniających pracowników, a następnie opowie, jak te zasady można wykorzystać, żeby odnieść maksymalne korzyści dla siebie i firmy.

  [sam_pro id=”0_1″ codes=”true”]

  “Znajomość nowych przepisów emerytalnych, które cię dotyczą jest niezwykle ważna. Mam szerokie doświadczenie w wyjaśnianiu moim klientom tego, co zwykle napisane jest drobnym drukiem. Moją pasją jest pomaganie ludziom w wykorzystaniu przepisów dla osiągnięcia maksymalnych korzyści dla nich i ich firm.” Prezentacja będzie przeprowadzona w języku angielskim.

  Polish Business Hub zaprasza wszystkich przedsiębiorców oraz tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej o systemie emerytalnym dla właścicieli firm.

  Głos Polonii jest patronem medialnym spotkania “Biznes po godzinach”.

  Więcej informacji i rezerwacja biletów na stronie www.polishbusinesshub.co.uk w zakładce “wydarzenia”.

  “Biznes po godzinach”, SkyBar, Hilton Hotel Bournemouth, 28.02.2017 godz. 19.00 – 21.00.


  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...