Biznes po godzinach: Zatrudnienie pracownika

   

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  Jak zatrudnić pracownika zgodnie z prawem? Na każdym etapie rekrutacji: od publikacji ogłoszenia, poprzez wybór kandydata i jego zatrudnienia, do rozwiązania umowy z pracownikiem, pracodawca ma obowiązek przestrzegać przepisów prawnych gwarantujących szereg praw pracownikowi.

  Jakich przepisów pracodawca musi przestrzegać, jakie ma obowiązki wobec pracownika, o czym musi pamiętać i jakich błędów nie popełniać dowiesz się 29 marca na najbliższym spotkaniu “Biznes po godzinach” organizowanym przez Polish Business Hub. Gościem spotkania będzie doświadczony radca prawny z zakresu prawa pracy – Agnieszka Bania, która w przystępny sposób opowie o wszystkich aspektach prawnych związanych z zatrudnieniem pracownika.

  – Spotkania networkingowe “Biznes po godzinach” to doskonała okazja dla przedsiębiorców, aby zdobyć cenną wiedzę od prawdziwych ekspertów, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a przy tym spędzić miło wieczór z dala od codziennych problemów – mówi Ewa Erdmann, założycielka Polish Business Hub i organizatorka spotkań “Biznes po godzinach”. – Uczestnicy naszych spotkań cenią sobie luźną i przyjazną atmosferę sprzyjająca nawiązywaniu kontaktów oraz wiedzę i wskazówki, które pomagają im w rozwoju ich firm – dodaje.

  Wydarzenie skierowane jest dla przedsiębiorców, którzy stoją przed decyzją zatrudnienia pracownika oraz dla firm, które mają już pracowników, ale chcą się upewnić, czy przestrzegają wszystkich obowiązujących ich przepisów.

  W programie również networking w przemiłym towarzystwie ciekawych ludzi, czyli wymiana kontaktów, wiedzy i doświadczeń, która jest niezwykle cenna w prowadzeniu i rozwoju firmy.

  Na każdego uczestnika czeka powitalny drink.

   

  Biznes po godzinach: Zatrudnienie pracownika

  29 marca 2018r, w godzinach 18:30 – 21:00

  The Fours
  4 St Michael’s Rd
  Bournemouth
  BH2 5DX

  Więcej informacji i rezerwacje na stronie https://www.polishbusinesshub.co.uk/2520/

   


  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...