Bo2Look THERAPY MD ESTETIC alternatywa dla botoxu

NOWOŚĆ
  Bezpieczna alternatywa  
Nareszcie pojawiła się skuteczna alternatywa dla zabiegów wykonywanych toksyna botulinową, które zawsze wiążą się z dużym ryzykiem dla pacjentów. Jak wiadomo toksyna ta pozyskiwana jest z jadu kiełbasianego, który jest jedną z najmocniejszych trucizn. Widziałam w mojej karierze sporo przypadków źle wykonanych zabiegów botoksem i ich powikłań. Najczęstszym niepożądanym efektem botoksu jest efekt sztucznej „zamrożonej twarzy”. Na pewno każdy z nas widział taki rezultat u gwiazd filmowych. Niestety, na ustąpienie efektów botoksu trzeba czekać, aż toksyna przestanie działać. Inaczej mówiąc, nawet gdy nie będziemy zadowoleni z efektów, niewiele można z tym zrobić przez następnych 6 miesięcy.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

beauty-4u  XEP™-018 opatentowany neuropeptyd  
Firma Arkana wprowadziła właśnie na rynek linię Bo2Look Therapy MD estetic z nowatorskim neuropeptydem XEP™-018, który dzięki swojej wyjątkowej budowie posiada zdolności penetracji skóry dużo większe, niż inne dostępne na rynku produkty „botox like”. Neuropeptyd XEP™-018 blokuje receptory NAV1 na zakończeniach nerwowych hamując w ten sposób skurcze mięśni, co rozluźnia zmarszczki mimiczne. Zabieg ten jest świetną i bezpieczną alternatywą dla zabiegów botoxu.
  Zdumiewająca skuteczność  
Badania kliniczne potwierdzają wyjątkową skuteczność terapii i jej wyjątkowe bezpieczeństwo. Pierwsze efekty zastosowania Bo2Look Therapy MD estetic można zaobserwować już po 2 godzinach od zastosowania, natomiast po mniej więcej 4 tygodniach uzyskamy ostateczny efekt.
Najlepsze efekty uzyskuje się przy wprowadzaniu 5% serum za pomocą terapii mikroigłowej w gabinecie kosmetycznym. Preparat wnika wtedy głęboko w zmarszczki, a jednocześnie skóra pobudzana jest do regeneracji i wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Zalecam przeprowadzenie serii 4 – 6 zabiegów, żeby uzyskać długotrwałe efekty i cieszyć się odmłodzonym wyglądem.
  Dla kogo?  
• alternatywa dla iniekcji botuliną
• cera dojrzała
• zmarszczki mimiczne
• profilaktyka anti-aging
  Co po zabiegu?  
W celu podtrzymania spektakularnych efektów zabiegowych należy zastosować Bo2Look Elixir oraz Bo2Look Wrinkle Relaxer z linii domowej Bo2Look Therapy MD estetic, które oprócz nowatorskiego neuropeptydu w najwyższym 5% dopuszczalnym stężeniu zawierają także kwas hialuronowy.
  Podsumowanie  
Bo2Look THERAPY MD ESTETIC to rewolucyjna terapia dermoestetyczna, która w nieinwazyjny sposób redukuje tzw. zmarszczki ekspresyjne poprzez rozluźnienie mięśni twarzy. Jest to terapia bezpieczna, która intensywnie wygładza skórę i daje efekty „botox like” i naturalny wygląd.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...