Chwile jak te…

W miniony czwartek w naszym mieście odbył się koncert znanego i bardzo nietuzinkowego artysty polskiej sceny reggae, którego nazwisko jest też nazwą zespołu. Mowa oczywiście o Kamilu Bednarku, znanym również jako MaccaBraa.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Kim jest Kamil? Pochodzi z Brzegu.  Jest autorem tekstów i wykonawcą muzyki reggae. Jest  człowiekiem bez wątpienia czerpiącym z korzeni, który w swojej twórczości sięga głęboko. Gdy tworzy, czerpie z miłości i pokoju ducha, z szacunku do Ziemi i do drugiego człowieka.

Jest świadomy otaczającej go rzeczywistości. Przez jego twórczość przemawia optymizm i wrażliwość. Jego samego na koncertach cechuje wielka dawka pozytywnej energii. Kamil wspaniale wchodzi w kontakt z publicznością, buduje interakcję już od pierwszej minuty koncertu.  Było tak również w klubie 1865 w Southampton, do którego na spotkanie z Kamilem zeszło się bardzo wiele osób głodnych dobrej Polskiej muzyki. Cały wieczór wypełniony był wielką energią, której wprost nie da się opisać. Publiczność dosłownie szalała pod sceną, a cały klub drżał w podstawach. Artysta co i raz podsycał emocje, nawołując do wspólnego śpiewania i robienia hałasu. A publiczność nie pozostawała mu dłużna ani na chwilę.

Tuż po koncercie Kamil Bednarek bardzo chętnie rozdawał autografy i robił sobie zdjęcia z publicznością, a na jego twarzy wciąż gościł uśmiech, bez cienia zmęczenia.

 

https://www.facebook.com/VIDEOGLOSPOLONIICOM/videos/296136820818154/

 

Kamil Bednarek jest finalistą programu „Mam talent”. Zespół sygnowany jego nazwiskiem otrzymał diamentową i platynową płytę.

Organizatorem wydarzenia była znana nam firma POLMUS Ltd, która zajmuje się organizowaniem koncertów gwiazd Polskiej sceny muzycznej na Wyspach.

Tekst i zdjęcia: Paweł Baran
Wideo: Katarzyna Augustyn, Grzegorz Lasota

 


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...