„Czekam na wiatr, co rozgoni, ciemne skłębione zasłony” Kora nie żyje.

Dziś, 28 lipca 2018 nad ranem (5.30), w swoim pięknie położonym domu w Bliżowie na Roztoczu, w powiecie zamojskim, w otoczeniu najbliższych sobie osób, męża Kamila Sipowicza, dwóch synów i przyjaciół umarła Kora, czyli Olga Sipowicz z domu Ostrowska.

Artystka polskiego rocka, wokalistka i poetka – autorka tekstów, wydawanych też jako zbiory wierszy, solistka legendarnego Maanam w latach 1976–2008.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Kora zmagała się z chorobą nowotworową, załamanie choroby przyszło tydzień temu Kora była chora pięć lat, miała 67lat.

O śmierci gwiazdy poinformował Kamil Sipowicz:

“Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5:30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. Wielka artystka, piosenkarka, poetka, malarka. (…) Od pięciu lat walczyła mężnie z chorobą nowotworową. Ostatni miesiąc był bardzo trudny. Na końcowej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele i wiele oddanych osób. W tę długą walkę zaangażowanych było wiele najlepszych szpitali, lekarzy, pielęgniarek i opiekunów, za co im z całego serca dziękujemy. Kora dawała ludziom miłość i otoczona była miłością. Zawsze będziemy ją kochać.”

Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...