DermapenTM – stymulacja naturalnych procesów odnowy skóry.

Ponieważ mój salon został autoryzowanym salonem Dermapen, chciałabym przybliżyć dzisiaj Państwu ten temat. Trafiają do mnie ostatnio klienci, którzy twierdzą, że mieli już zabiegi Dermapenem w Southampton. Po dłuższej rozmowie okazuje się, że zabiegi wykonywane były tanimi podróbkami, a sam zabieg kosztował 6 razy więcej niż urządzenie do jego wykonania!

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

W salonach kosmetycznych w Southampton używane są lepsze lub gorsze podróbki urządzenia Dermapen. Natomiast warto pamiętać, że Dermapen jest nazwą zastrzeżoną i nie może być stosowany do określania nazwy zabiegu. Inaczej mówiąc, salony które reklamują zabiegi Dermapenem, a używają podróbek tego sprzętu łamią prawo i oszukują swoich klientów. Żadna z podróbek nie ma parametrów oryginalnego sprzętu i efekty zabiegowe są zupełnie nieporównywalne. Nie dajcie się oszukiwać!

xss

Urządzenie Dermapen posiada 12 molibdenowych igieł, które pulsują i precyzyjnie nakłuwają skórę do głębokości od 0,5 mm. do 2,5 mm. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu dla komfortu klienta. Przez powstałe mikrourazy skóry dostarczane są substancje czynne do naskórka i skóry właściwej. Wskutek tego następuje przebudowa poddanych terapii tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki wytworzeniu nowego kolagenu. Podsumowując, Dermapen wykorzystuje naturalne zdolności skóry do samoleczenia oraz prawidłowej przebudowy tkanek.
Dermapen ma następujące zastosowania:
• Widoczne spłycenie zmarszczek
• Naturalna stymulacja produkcji kolagenu
• Zmniejszenie widoczności porów
• Redukcja widoczności rozstępów
• Redukcja blizn po trądzikowych oraz oparzeniowych
• Leczenie łysienia
• Ujednolicenie kolorytu skóry[sam_pro id=”0_3″ codes=”true”]

W przeciwieństwie do dermarollerów oraz strzykawek i igieł używanych do mezoterapii w urządzeniu Dermapen kosmetyczka ma możliwość precyzyjnego dobrania głębokości iniekcji, co pozwala na precyzyjną kontrolę wykonywanego zabiegu. Skutkuje to krótszym czasem wykonywania zabiegu i większym komfortem zabiegu dla klienta. Precyzyjna kontrola głębokości nakłuwania umożliwia nakłuwanie na różnych głębokościach na różnych partiach skóry w ramach jednego zabiegu. Cały zabieg jest wykonywany w sterylnych warunkach, przy użyciu bardzo cienkich molibdenowych igieł, które nakłuwają skórę z szybkością 1300 nakłuć na sekundę.
Dermapen to wspaniała propozycja dla osób, które chcą poprawić jakość skóry. Mikronakłuwanie frakcyjne, które wykonuje Dermapen stymuluje produkcję kolagenu i uruchamia procesy naprawcze skóry, co poprawia jej napięcie, elastyczność i zmniejsza widoczność zmarszczek. Rezultatem jest także ujednolicenie koloru i struktury skóry dzięki jej zdolności do melanogenezy. Dzięki terapii Dermapenem można także uzyskać znaczną poprawę wyglądu blizn potrądzikowych, pooperacyjnych oraz pooparzeniowych. Organizm wytwarza od wewnątrz jakby nową skórę, która zastępuje bliznę. Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala też na głębokie wprowadzenie do niej substancji aktywnych. Stosuje się tu koktajle mezoterapeutyczne, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów w zależności od wskazań.
Adresu autoryzowanych salonów Dermapen sprawdzicie tutaj: www.dermapenworld.com
Maria Hargot
dyplomowana kosmetyczka
Double Beauty 4 U
St Mary Street 53-56
Southampton


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...