Strzelanina w Paryżu

Video stream

Służby ostrzegają NIE ZBLIŻAĆ SIĘ DO PÓL ELIZEJSKICH. Jeden policjant nie żyje drugi jest ciężko ranny napastnika zastrzelono… Taki jest bilans pierwszej strzelaniny na Polach Elizejskich.

 

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Na ulice Paryża wjechały setki policjantów oraz jednostki antyterrorystyczne.
Na chwilę obecną panuje duży chaos informatyczny stacja TVN podała informacje o śmierci drugiego policjanta lecz chwilę później zdemontowano tą wiadomość. Drugi z postrzelonych policjantów żyje ale jest w stanie krytycznym.
Przed chwilą podano również informacje o kolejnej strzelaninie na Polach Elizejskich.
Co może oznaczać iż napastników jest więcej.

22:30 20/04/17

Informacja o drugiej strzelaninie w pobliżu Łuku Triumfalnego na Polach Elizejskich również została zdemontowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, które mówi iż miała miejsce tylko jedna strzelanina i najprawdopodobniej był tylko jeden napastnik, który został zastrzelony.

01:20 21/04/17

Jeden z Policjantów nie żyje, dwóch kolejnych oraz turysta zostali ranni. Napastnik został zastrzelony. Policja zna już tożsamość sprawcy lecz do momentu ustalenia czy działał sam nie będzie ujawniać jego Nazwiska. Napastnik do Francji przyjechał z Belgii. Sprawca użył broni automatycznej, świadkowie mówią, że był to kałasznikow.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...