Quebonafide W Southampton

  Date: 14 czerwca 2019

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  Time: 19:00 - 21:30

  Location: pin Engine Rooms Southampton West Quay Road Industrial Estate,, SO15 1GZ Southampton

  Już 14 czerwca Chillout Entertainment ma zaszczyt zaprosić na pierwszy w Southampton koncert Quebonafide. Oprócz kawałków z solowych płyt usłyszymy także, te z płyty Taconafide.
  Bilety dostępne w cenach:
  I pula 23 £
  II pula 27 £
  Po prostu musicie tam być, do zobaczenia w Engine Rooms!!

  Wjazd 19 00 14+
  start: 21 30
  miejsce: engine rooms

  Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap
  niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie ‘Ezoteryka’ – debiutancki album artysty pokrył się złotem już w pre-orderze, a po kilku miesiącach osiągnął status platynowej płyty.
  Po wydaniu ‘Ezoteryki’ Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof oraz DJ Myszka) zagrali blisko 200 koncertów w Polsce I za granicą. Widowiskowe i energetyczne show stały się wizytówką rapera.
  Przez blisko 2 lata Quebonafide pracował nad nowym albumem. Inspiracją do kolejnych nagrań stały się dalekie podróże.
  Odwiedził m.in. Japonię, RPA, Meksyk, Tajlandię, Islandię, USA czy Australię. Efektem przemyśleń i podróżniczych doświadczeń jest album ‘Egzotyka’, który ukazał się nakładem QueQuality w dniu 9 czerwca 2017 roku. Jeszcze przed premierą osiągnął status platynowej płyty. W ostatnim okresie prac nad ‘Egzotyką’ Quebonafide przygotował dwa projekty w formie EP, oraz DVD ze wszystkimi teledyskami do płyty, jako podziękowanie i prezent dla fanów zamawiających album w preorderze. Jest to zabieg bez precedensu.
  Album ‘Egzotyka’ został najlepiej sprzedającym się, polskim albumem w roku 2017 wg oficjalnej listy sprzedaży OliS.
  W kwietniu 2018 roku Quebonafide, razem z Taco Hemingway’em, jako duet Taconafide, wydali album pt. ‘Soma 0,5 mg’. Projekt został zwieńczony trasą koncertową obejmującą 7 największych miast Polski. Wydarzenia muzyczne były bezprecedensowe w swojej skali.


  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...