Zemsta – Aleksandra Fredry.

  Date: 5 maja 2019

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  Time: 14:30 i 18:00 (dwa seanse)

  Location: 142 - 144 Above Bar Street Southampton SO14 7DU

  Polska Scena.UK prezentuje „Zemsta” autorstwa wybitnego polskiego komediopisarza – Aleksandra Fredry.

  “Bijąca rekordy popularności w Londynie, „Zemsta” przyjeżdża do Southampton
  Tylko 5go Maja w NST City, mozna bedzie obejrzejec tą najwspanialsza polską komedie w calej jej swietnosci,z doskonalymi aktorami, efektowną scenografią i porywającą muzyką.
  Nawet jesli znacie na pamiec opowiesc o murze granicznym , żrących sie Sarmatach i krokodylu, rewelacyjna inscenizacja Sceny Polskiej.UK objawi ją wam w nowym swietle, nie tylko jako wyrazisty obraz przeszlosci ale jako komedię żywą i ciagle aktualną.. W pelnym wigoru i seks appealu wykonaniu artystow Sceny Polskiej.UK, komedia Fredry bawi nieokielznanym humorem i urzeka, przepiekną, swojską polszczyzną. “Zemsta” to satyra na nasze narodowe slabostki i przywary. ale przede wszsytkim wysmienita zabawa..i rozrywka dla calej rodziny.
  Jednodniowa wizyta Sceny Polskiej.UK w NST City ,to niepowtarzalna okazja aby starsze i mlodsze pokolenie moglo zjednoczyc sie we wspolnym smiechu i zadumie nad niezmienioną naturą Polaka , w tym rownież Polaka na obczyznie.Smiech to zdrowie a zemsta najlepiej smakuje w teatrze.
  SCENA POLSKA.UK z siedziba w Teatrze POSKu w Londynie,jest najbardziej uznanym i popularnym zespołem teatralnym działającym w środowisku polskim w UK od 2004 roku. Zespól skupia zawodowych aktorów, piosenkarzy i muzyków, pod kierunkiem wybitnej reżyserki polsko- brytyjskiej- Heleny Kaut-Howson.Za swoje osiągnięcia Scena Polska.UK została nagrodzona przez Prezydenta RP prestiżowym odznaczeniem – Flaga Narodowa.

  “Zemsta na medal! Wabi czarownym wierszem, orzeźwia rubasznym humorem, a przede wszystkim bawi starciami charakterów.” J. Kozminski, Tydzien Polski
  “Brawurowa gra aktorów, po brzegi wypełnione sale, owacje na stojąco – spektakl którego nie powstydziłby się najlepsze teatry warszawskie”
  Projekt jest współfinansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.
  Ticket prices: £15 (Concessions for Disabled, Over 65s, Under 18s: £12)
  Grupy:
  14.30 performance:  Groups of 10+ £10 each
  18.00 performance:  Groups of 10+  £12 each


  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...