Farben Lehre relacja z koncertu

Farben Lehre to Polski zespół punkowy powstały w 1986 roku w Płocku. Założyli go wokalista Wojciech Wojda i perkusista Marek Knap. W tym roku grupa obchodzi 30lecie kariery scenicznej, z tej okazji mogliśmy ich gościć w Southampton na jednym z koncertów po Wielkiej Brytanii.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Przez całą historię zespołu przewinęło się wielu artystów, a w chwili obecnej Farben Lehre występuje w składzie: Wojciech Wojda – śpiew, teksty, Konrad Wojda – śpiew, gitara, Filip Grodzicki – śpiew, gitara basowa oraz Adam Mikołajewski – perkusja. Nazwa zespołu została zaczerpnięta z twórczości Juliana Tuwima, a konkretnie z wiersza „Kwiaty Polskie”.
Zgromadzona pod sceną publiczność reagowała bardzo żywiołowo na każdy kawałek, co chwilę w górę wędrowały ręce, ludzie skakali i śpiewali. Pod sceną dało się wyczuć wszechobecny optymizm i radość.

Spora tutaj zasługa samej kapeli, która, muszę przyznać, bardzo spontanicznie wykonywała swoje piosenki, tańcząc i podskakując na scenie oraz co chwilę zachęcając do wspólnej zabawy. Jako support wystąpiły zespoły STONE MERCY oraz BRASH BULLETS
Zdjęcia: Paweł Baran

zdjęcia Grzegorz Lasota


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...