Szczupłego Nowego Roku

Gaca System Chcesz poznać na czym polega program odchudzający Gaca System? Chcesz dowiedzieć się jak schudnąć i cieszyć się pięknym oraz zdrowym wyglądem przez lata? Próbowałeś już niemal wszystkiego, ale efekty odchudzania nie były dla Ciebie satysfakcjonujące? Brakuje Ci motywacji do odchudzania? Dowiedz się jak zmienić swoje życie z Gaca System.

KG2Przełom roku to czas podsumowań, planów i założeń. Kalkulując, na ile udany był 2015, nie brakuje nadziei na nowe sukcesy w kolejnych miesiącach. Dla mnie miniony rok był czasem pełnym wytężonej pracy – nowych wyzwań i pomysłów, wielu moich pacjentów zapamięta 2015 jako rok przełomu – osiągnięcia pięknej sylwetki i powrotu do zdrowia…

Moi pacjenci to osoby cierpiące na nadwagę i otyłość. Ich proces redukcji wagi trwa średnio od kilku do kilkunastu miesięcy. Bez odpowiedniego zaplanowania tego czasu nie może być mowy o osiągnięciu zamierzonego celu. Wiem, że wiele osób rozpocznie 2016 rok właśnie z tym postanowieniem – redukcji wagi i odzyskania szczupłej sylwetki.
Mam nadzieję, że uda się zrealizować te plany tak jak Danucie Miotke, mojej pacjentce z Warszawy, która straciła 54 kg zbędnej tkanki tłuszczowej, odzyskując radość życia. Oto jej historia…
Wyglądam lepiej niż w dniu ślubu
Moje życie było dość… uciążliwe. Wiele codziennych czynności sprawiało mi trudność. Pamiętam głównie towarzyszący mi stale ból stawów i kręgosłupa. Działo się ze mną nie najlepiej – ostatnią zimę w całości spędziłam na środkach przeciwbólowych. Miałam także problemy autoimmunologiczne, chorobę Hashimoto, którą wykryto 2-3 lata temu. Mój nagły wzrost wagi miał miejsce ok. 10 lat temu – wtedy też zaczęłam być osobą otyłą. Wcześniej miałam nadwagę – właściwie od dziecka. Przyczyniło się do tego na pewno pokolenie babć, które lubiły „pulchne dzieci”. Nie miałam świadomości, że to poważny problem… [sam id=”1″ codes=”true”]
Moja waga zaczęła mi przeszkadzać dopiero wtedy, kiedy musiałam kupować takie ubrania, które na mnie pasowały, a nie takie, które chciałam nosić. Wtedy zaczęłam stosować różne diety i „cudowne sposoby” na odchudzanie – mam w tym niechlubne wieloletnie doświadczenie. Testowałam na sobie m.in. diety z Cambridge, duńską, dobraną przez dietetyka… Zawsze towarzyszył mi efekt jo-jo.
Pewnego dnia znajomy powiedział mnie i mężowi, że Konrad Gaca otwiera w ośrodek w Warszawie… Rozpoczęliśmy wspólnie proces Mądrego Odchudzania głównie ze względu na mojego męża, którego problem z wagą był dużo większy. Już po pierwszym wykładzie wiedzieliśmy oboje, że tym razem uda nam się schudnąć skutecznie.
g2Jak to jest odchudzać się „parami”? Na pewno łatwiej – przez cały proces nawzajem się motywowaliśmy, dzieliliśmy sukcesami, bez problemu organizowaliśmy wspólne życie. Szybciej też poznaliśmy nowe osoby w mikro-społeczności warszawskiego GACA CENTRUM. Ostatnio wyciągnęliśmy z sentymentem nasze zdjęcia ślubne – to zabawne, ale teraz oboje jesteśmy szczuplejsi! Wyglądamy lepiej! To tak, jakbyśmy się na nowo narodzili, oddzielnie i jako para.
Moją motywacją do redukcji wagi były względy zdrowotne. Nie miałam wyobrażenia o swoim wyglądzie po procesie odchudzania… Chciałam po prostu zrzucić swój „balast”, efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.
Diametralna poprawa mojego stanu zdrowia i samopoczucia nastąpiła po 3-4 miesiącach. Po pół roku odkryłam, że praktycznie wszystkie moje ubrania są na mnie za duże. To był przełomowy moment. Część rodziny, której dawno nie widziałam, nie poznała mnie. Fizycznie czułam się już bardzo dobrze – poprawiła się kondycja, nie miałam już zadyszki, bóle ustąpiły.
Wszyscy wokół bardzo nam kibicowali – niektórzy znajomi też zdecydowali się na Mądre Odchudzanie. Koleżanki z pracy trzymały za mnie kciuki, a nawet… zapełniły mi szafę w „okresie przejściowym” między moją obecną a początkową wagą. Podrzucały mi ubrania, których akurat nie potrzebowały.
W trakcie procesu chudłam powoli, ale sukcesywnie. Kiedy coś się nie udaje, trzeba wstać, otrzepać się i iść dalej… Musiałam przeorganizować całe swoje życie, zmienić priorytety. Okazało się, że praca jednak nie jest najważniejsza. Teraz bardziej koncentruję się na życiu domowym, na moim mężu. Dla ludzi otyłych jedzenie jest koniecznością – teraz gotowanie sprawia mi przyjemność. Kontynuuję zdrowe nawyki żywieniowe, wróciłam do aktywności fizycznej. Planujemy w mężem wspólne bieganie i basen – to „wartość dodana” w naszym związku.
Proces odchudzania wiąże się z dużą zmianą – naprawdę warto podjąć decyzję o rozpoczęciu i doprowadzić działania do końca. Czuję wielką satysfakcję, kiedy na mój widok ludziom szeroko otwierają się oczy ze zdumienia! To nie jest coś „za karę”, mimo że trzeba tak wiele zmienić w codziennym życiu. Warto uwierzyć w siebie i zaufać systemowi i ekspertom. Mądre Odchudzanie było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu! Dziękuję!

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...