Gang bije i rozjeżdża samochodem mężczyznę, który chciał bronić 15 letniego Polaka.

Do zdarzenia doszło 26 marca w jednym z miast hrabstwa Gloucestershire. Ośmiu nastolatków w niedzielny wieczór zaatakowało młodego 15 letniego Polaka spacerującego z dziewczyną na co zareagował jeden z pobliskich sklepikarzy, który tym samym stał się ofiarą gangu.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Sklepikarz stanął w obronie Polaka po tym jak usłyszał rasistowskie uwagi skierowane w jego stronę. Wtedy napastnicy skierowali całą agresję w jego kierunku zaczęli go bić, a całość zarejestrowała kamera monitoringu. Na nagraniu widać grupę ludzi, która brutalnie bije 33 letniego sklepikarza, a w pewnym momencie wyłania się samochód i potrąca mężczyznę przejeżdżając go.
Grupa przestępców poruszała się dwoma samochodami. Jak podają lokalne media 33-letni Amo Singh cudem przeżył ten atak. W chwili obecnej przebywa w szpitalu z licznymi złamaniami. Polski nastolatek przebywa w tym samym szpitalu z obrażeniami głowy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w leżącym ok. 50 km na zachód od Oksfordu mieście Stroud. Według świadków zdarzenia napastnikami  było sześciu chłopców i dwie dziewczyny.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...