German Death Camps – billboard stanie pod siedzibą BBC w Southampton.

Nadszedł czas aby i w Southampton zjawił się ten słynny billboard. Z tej okazji chcieli byśmy zaprosić Państwa pod siedzibę BBC w naszym mieście, która mieści się 10 Havelock Rd, Southampton SO14 7PW w Sobotę 25 Lutego od gody 14:00 do 16:00.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Akcja ma na celu EDUKACJĘ ogólnoświatowych mediów że POLSKIE OBOZY ZAGŁADY SĄ OBOZAMI NIEMIECKIMI I TYLKO ZNAJDOWAŁY SIĘ NA TERENIE OKUPOWANEJ POLSKI.

Pokażmy Światowym mediom że nie zgadzamy się na przekłamania historyczne. Zabierzcie ze sobą całe rodziny… Niech usłyszą nasz sprzeciw.
Barwy BIAŁO CZERWONE są jak najbardziej wskazane.

Akcję najlepiej opisują słowa pomysłodawców
“Podczas II Wojny Światowej Polska znikła z map Europy. Została podzielona przez Nazistów i Sowietów którzy ustanowili na jej terenie swoje strefy wpływów.Te dwa reżimy dopuściły się wielu milionów morderstw. Winni oni są utworzenia machiny eksterminacji Słowian, Żydów i Romów. Jednym
z czynników tego terroru, były obozy zagłady i obozy pracy. Polacy we własnym kraju padli ofiarą eksterminacji. Holokaust, którego pomysłodawcami i wykonawcami byli legalnie wybrani przez Niemców, nazistowscy mocodawcy został skierowany w mieszkańców przedwojennej Polski. Fałszywym, nieprawdziwym oraz niehonorowym jest oskarżanie
Polski i Polaków o jakikolwiek współudział w niemieckich i rosyjskich zbrodniach wojennych. Polska była jedną z pierwszych ofiar terroru Sowieckiego i Nazistowskiego. Dowodów proszę szukać w Auschwitz Birkenau oraz w Lesie Katyńskim.”

W akcje włączyło się Stowarzyszenie Patriotyczne Ogniwo, Wiara i Wolność, Komitet Obrony Polski


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...