Baran
Miłość: W miłości i partnerstwie sprzyjający czas, uda ci się rozwiązać kilka kwestii dotyczących twojego związku i wcześniejszych niedomówień. Nie zostawiaj żadnych sporów nie załatwionych do końca, ponieważ będzie to obfitowało w lawinę nieprzyjemności. Dla samotnych zodiakalnych Baranów będzie czas spotkań towarzyskich i brylowania w nich. Bardzo możliwe, że wśród biesiadników znajdziesz swoją upragnioną drugą połówkę.
Praca: Wręcz desperacko potrzebujesz, żeby ktoś Cię docenił, starasz się i poświęcasz, a nikt nie raczy Ci powiedzieć zwykłego “jesteś super, oby tak dalej”. Kochany Baranie nie zrażaj się do otaczającej cię rzeczywistości. W tym tygodniu zostaniesz doceniony i zobaczysz, że Twoja cierpliwość zostanie wreszcie doceniona. Będziesz miał też możliwość dodatkowych pieniążków, rozglądaj się uważnie.
Finanse: Możesz się spodziewać dodatkowych wpływów do twojego portfela, postępuj jednak ostrożnie z ich wydawaniem, nie zawsze będziesz miał tak dobrą passę jak obecnie. Najlepiej jeśli swoje oszczędności zaczniesz w coś inwestować. Przemyśl czy nie chciałbyś otworzyć swojego własnego biznesu, może zaczniesz inwestować jakieś spółki, to twój czas na takie decyzje i pomnażanie gotówki. [sam id=”1″ codes=”true”] Zdrowie: Możesz czuć się znacznie przemęczony swoimi obowiązkami, zacznij rozsądniej gospodarować swoją energią. Zastanów się z czego możesz zrezygnować, nie wszystko musisz robić samemu. Odzyskasz siły przebywając więcej na łonie natury, tym bardziej, że aura będzie ku temu sprzyjała. Jeśli czujesz się na siłach zacznij uprawiać sport, ale zacznij od czegoś mało wymagającego, żeby nie przeszarżować się od samego początku.
Byk
Miłość: Możesz przestać odczuwać satysfakcję ze swojego związku. Jednak nie zostawiaj tego bez echa, powiedz swojemu partnerowi co Cię gryzie. Tylko pamiętaj, żeby nie robić wyrzutów, a wytłumaczyć wszystko na spokojnie i przede wszystkim mów o swoich emocjach. Kiedy powiesz co leży Ci na sercu, znacznie ci ulży i zobaczysz, że wszystko zacznie się układać po twojej myśli. Samotne Byki raczej będą stroniły od towarzystwa, dobrze Ci to zrobi, w ostatnim czasie zbyt wiele się działo w koło Ciebie.
Praca: W ostatnim czasie trochę spocząłeś na laurach. Najwyższy czas podnieść się i zacząć działać. Nie bój się wyrażać swoich pomysłów, nie bój się również krytyki. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Zabłyśniesz, twój zryw na pewno zostanie zauważony i doceniony, tylko postaraj się o większą stabilność w wypełnianiu swoich obowiązków.
Finanse: Nie licz na znaczący przypływ pieniędzy, to będzie czas kiedy musisz nauczyć się dysponować tylko tym co masz i liczyć tylko i wyłącznie na siebie. Nie planuj żadnych większych wydatków, ponieważ wszystko będzie się przesuwało w czasie. Zastanów się na czym możesz oszczędzić i skwapliwie realizuj założony sobie plan.
Zdrowie: Zdecydowanie musisz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, staraj się za długo nie przebywać w miejscach, w których czujesz się źle. Przed Tobą szykują się zmiany zwłaszcza w zaciszu domowym, będziesz miał potrzebę zmiany wystroju lub nawet zmiany lokalizacji w jakieś się w tej chwili znajdujesz. Najważniejsze żebyś nie podejmował żadnych decyzji pochopnie, na spokojnie je sobie przemyśl i rozważ czy dasz sobie ze wszystkim radę.
Bliźnięta
Miłość: Będziesz w swoim żywiole. Jak mawiają Bliźniak ma dwie twarze, teraz będziesz chciał pokazać swoją zmysłową i pełną seksapilu twarz. Wręcz zaczarujesz swojego partnera, idź za ciosem, nie bój się wyrażać swoich pragnień, a wasza sypialnia będzie cały czas wypełniona żarem namiętności. Ci którzy znajdują się w stanie narzeczeńskim lub nie są pewni tego jaki status ma związek, znajdą w końcu rozwiązanie lub sprawy zaczną się toczyć znacznie szybciej niż dotychczas.
Praca: W pracy możesz się czuć wyobcowany, spokojnie, to tylko chwilowe. Będziesz miał do podjęcia kilka decyzji dotyczącej nowych projektów, bądź współpracy. Pamiętaj, aby podejmować je z dużą rozwagą. Nie będzie to łatwe zadanie, a takie będzie się z pozoru wydawać. Błędy będą Cię drogo kosztowały. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy, to będzie dobry moment dla ciebie. Szybko znajdziesz to czego będziesz oczekiwać.
Finanse: Na finanse nie możesz narzekać w ostatnim czasie. Nie wydawaj nadmiernie pieniędzy, a wszystko będzie szło jak należy. Nie daj się też wciągnąć w jakieś szemrane interesy, nie pożyczaj nikomu pieniędzy, bo jest nad tobą widmo straty finansowej. Nie będziesz mieć problemu z załatwianiem wszelkich spraw i sprawunków. Daj też sobie pomóc, nie jesteś wszechwiedzący, staraj się pytać o radę.
Zdrowie: Będziesz mieć problemy na tle nerwowym, bardzo dużo rzeczy bierzesz do siebie , co powoduje kolejne powody do zmartwień. Postaraj się jak najbardziej wyciszyć, zacznij od natury, pij co wieczór ziółka na uspokojenie, zobaczysz że dużo łatwiej będzie ci się spało, a do tego spokojniej będziesz podchodził do codzienności. Zafunduj sobie sesję relaksacyjną, może masaż, albo wypoczynek na łonie natury.
Rak
Miłość: Będziesz w centrum zainteresowania swoich znajomych, będzie mnóstwo zaproszeń na rożnego rodzaju imprezy, do tego stopnia, że będziesz musiał wybierać gdzie się wybrać. Twoja druga połówka będzie zadowolona z tych wypadów, pod warunkiem, że większość swojego czasu poświęcisz właśnie jej. Uda Ci się wyjaśnić kilka spraw które nie dawały Ci spokoju od dłuższego czasu. W domu unikaj za wszelką cenę konfliktów i napięć. Staraj się zachować spokój wewnętrzny.
Praca: Nie rób nic na wariackich papierach, dobrze zaplanuj swój plan pracy i sukcesywnie go realizuj. Jeśli nie zrobisz tego możesz się zagubić w swoich obowiązkach i niestety coś ważnego może Ci umknąć w natłoku zadań. Skup się tylko na pracy, mianowicie oddzielaj życie prywatne od zawodowego, nie daj się wciągnąć w żadne plotki i intrygi, bo może się okazać, że cała wina spadnie na Ciebie. W pracy będzie się działo, staraj się do tego wszystkiego podchodzić z dystansem i odbieraj wszystko na zimno.
Finanse: Najbliższy czas przyniesie Ci sporo wydatków, bądź właśnie będziesz wychodził z takiego okresu, trzeba będzie mocno zacisnąć pasa i zwyczajnie przetrwać ten moment. Nie daj ponosić uniesieniom chwili, nie pożyczaj od nikogo pieniędzy. Wyjdziesz z tej opresji zwycięsko. Jeśli uwikłasz się w pożyczkę, ciężko będzie ci dojść do stabilizacji finansowej, może to zająć nawet kilka miesięcy.
Zdrowie: Nadmiar emocji, który towarzyszy Ci od jakiegoś czasu, mocno nadszarpnie Twoje zdrowie psychiczne, nie dawaj się wciągać w czyjeś problemy, wystarczająco masz swoich. Postaraj się o relaks, najlepiej co wieczór, zafunduj sobie kąpiel z dodatkiem naparów ziołowych lub olejków eterycznych. Wyciszaj się medytacją przy zapalonej świecy, dużo łatwiej i szybciej dojdziesz do równowagi.
Lew
Miłość: Przed tobą trudny okres w twoim związku, umiesz brylować w towarzystwie i zauroczysz nowo poznaną osobę, co może przerodzić się w romans. Twoja pycha i duma nie pozwoli Ci szybko zakończyć tej rozwijającej się znajomości i może przyspożyć Ci to nie lada kłopotów, a zaufanie partnera będzie bardzo ciężko odzyskać na nowo. Licz się z wyrzutami i kłótniami gdzie będziesz na straconej pozycji.
Praca: Nie ulegaj presji, którą ktoś będzie chciał na Tobie wywrzeć, nie daj się wplątać w żadne układy i układziki. W koło Ciebie będzie się dużo działo, staraj się przechodzić obok tego wszystkiego, na spokojnie wykonuj swoje obowiązki i nie zwracaj uwagi na szaleństwo, które będzie rozgrywało w koło Ciebie. Sprawy przycichną i to już niedługo. Wszystko wróci do pierwotnego stanu rzeczy, atmosfera w pracy będzie znacznie milsza. A Ciebie już niedługo czeka podwyżka lub awans.
Finanse: Twoje finanse mają się nie najlepiej, to tylko przejściowe. Masz głowę pełną pomysłów, możesz je sukcesywnie realizować. Nie daj się zwieść świetnym propozycjom banków czy reklam , bo nie uda Ci się dotrzymać terminów. Z jednej strony to będzie zastrzyk finansowy, który tylko delikatnie podreperuje i to chwilowo Twój budżet, ale na dłuższą mętę w ogóle Ci się taka opcja nie kalkuluje. Jeśli już koniecznie musisz pożyczyć pieniądze idź do zaufanego znajomego. Na pewno poratuje Cię kilkoma groszami na bierzące wydatki.
Zdrowie: Masz tendencję do infekcji zwłaszcza górnych i dolnych dróg oddechowych. Nie daj się zwieść dobrej pogodzie, postaraj się być przygotowany na każdą ewentualność. Bo ze zwykłego katarku po wiosennym deszczyku, możesz wylądować na 2 tygodnie pod pieżynką. Postaraj się wzmocnić swoją odporność, najlepiej sięgaj po naturalne produkty, takie jak miód, imbir, cebula i czosnek.
Panna
Miłość: Atmosfera w domowych pieleszach może pozostawiać wiele do życzenia. Postaraj się nie wchodzić w konflikty między bliskimi, bo możesz na tym źle wyjść, ty możesz zostać osądzony o powodowanie tych konfliktów, bądź o przysłowiowe dolewanie oliwy do ognia. Przyglądaj się i czekaj na rozwój sytuacji, ale bądź blisko kiedy któryś z członków twojej rodziny będzie potrzebował Twojego wsparcia czy po prostu obecności. Samotne Panny nie powinny się zaszywać w swoich czterech ścianach, korzystaj z zaproszeń znajomych.
Praca: Możesz czuć się wypalony swoją pracą, przestajesz dostrzegać radość z tego co robisz. Jeśli masz możliwość po prostu od tego chwilowo odpocznij, zobaczysz, że odnajdziesz na nowo motywacje do pracy. Panny, które nadal szukają dla siebie odpowiedniego zajęcia, będą miały w tym tygodniu możliwość znalezienia tego czego od dłuższego czasu szukają.
Finanse: Od jakiegoś czasu Twoje finanse nie są w najlepszej kondycji, niestety sytuacja nie ulegnie poprawie. Ale jest to spowodowane również twoja stagnacją, cały czas brniesz w tym samym, nawet nie szukasz rozwiązania zaistniałej sytuacji. Musisz w końcu wziąć się za kołnierz i obiektywnie rozstrzygnąć co robisz źle i dlaczego znalazłeś się w tej sytuacji, która na obecny moment może wydawać się być bez wyjścia.
Zdrowie: Twój organizm jest na skraju wyczerpania, nie bagatelizuj tego, bo skończy się to dla Ciebie bardzo źle. Zacznij łykać jakieś witaminy i mikroelementy. Przede wszystkim zadbaj bardziej o swoja dietę, pamiętaj, że jesteś tym co jesz. Możesz odczuwać dolegliwości ze strony układu pokarmowego i nerwowego. Na to drugie najlepiej zacznij więcej się ruszać, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale również łatwiej będzie ci uporać się ze stresem.
Waga
Miłość: W ostatnim czasie możesz czuć się nieco zagubiony w swoich uczuciach i emocjach, masz problem z wyrażaniem swoich myśli. Jeśli nie umiesz znaleźć słów na to co się z Tobą dzieje, napisz to. Czasem łatwiej jest przelać myśli na papier i przekazać najbliższym co w tobie tkwi. Nie dław w sobie tego wszystkiego, ponieważ w końcu wybuchniesz w najmniej oczekiwanym momencie i niepotrzebnie sobie zepsujesz relacje z najbliższymi.
Praca: Z każdym kolejnym dniem wiosny będzie Ci coraz ciężej pozbierać swoje myśli i skopić się na swojej pracy. Myślami krążysz zupełnie gdzie indziej. Jeśli czujesz, że Ci to pomoże zaplanuj już sobie wakacyjny wyjazd i kiedy jest Ci źle oraz masz problem z wykonywaniem powierzonego Ci zadania, wracaj myślami do swoich planów, choć na chwilę i po co to wszystko robisz, zobaczysz, że obierając sobie cel łatwiej będzie Ci wywiązać się ze swoich obowiązków.
Finanse: W sferze finansów jest nie najgorzej. Jesteś człowiekiem raczej oszczędnym. Nie daj się wciągnąć w jakieś dziwne i nie do końca legalne interesy. Nawet jeśli będzie to osoba bliska twojemu sercu, przekalkuluj na zimno wszystkie za i przeciw. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości, nawet nie podejmuj tematu, tylko stanowczo odmów.
Zdrowie: Na zdrowie nie możesz narzekać, jedynie co może Ci przeszkadzać to to, że przez zimne tu i ówdzie się odłożyło w twoim ciałku, może nie spędza Ci to snu z powiek, ale lepiej żeby się ich pozbyć. Poza tym ruch pozwoli Ci opanować wszelkie stresy czajace się na Ciebie każdego dnia.
Skorpion
Miłość: Romantyzm z wielkim rozmachem wkroczy do twojej sypialni, będziesz się czuł jakbyś mógł przenosić góry. Czujesz się kochany i doceniany przez swoją rodzinę. Nie bój się wyrażać swoich myśli, najbliżsi zrozumieją, że ty też masz swoje troski i zmartwienia, nie bierz ciągle na siebie odpowiedzialności za innych. Ty również możesz mieć chwilę dla siebie. Z samym partnerem możliwe napięcia, głównie na tle finansowym.
Praca: Nabierz nowych sił do działania, odzyskasz na nowo siłę przebicia ze swoimi racjami i pomysłami. Ale też nie reaguj bez potrzeby, będziesz miał tendencję do zbyt agresywnego reagowania, na rzeczy które nie wymagają aż takiej interwencji. Podchodź do wszystkiego ze spokojem i przemyśleniem.
Finanse: Możesz odczuć delikatne zawirowania finansowe, ale to tylko chwilowe. Jesteś na tyle zapobiegawczym człowiekiem, że w zasadzie wszystko masz pod kontrolą i ze wszystkim bez problemu sobie poradzisz.
Zdrowie: Niestety zaniedbujesz siebie nie tylko mentalnie, ale i fizycznie. Spróbuj znaleść więcej czasu dla siebie i zwyczajnie poświęć go na swoja pielęgnację. Twoja skóra woła o pomoc. Im jesteś starszy tym gorzej jest utrzymać ja w dobrej kondycji. Relaksuj się kąpielą z olejkami eterycznymi. Zaniedbujesz się również pod względem zdrowotnym , nie można aż tak eksploatować swojego organizmu. Nie zaszkodzi zrobienie badań kontrolnych.
Strzelec
Miłość: Ktoś bliski Cię zawiedzie, będziesz się czuł rozczarowany i rozgoryczony. Nie bierz tego za złą monetę, przy okazji całej zawiłej sytuacji rozwiąże się kilka innych kwestii, które od dłuższego czasu bezproduktywnie się ciągneły. Okaż więcej miłości swojej drugiej połówce, może się czuć niedoceniana przez Ciebie. Od jakiegoś czasu tylko się mijacie, znajdź czas na romantyczny wieczór przy świecach, albo zwyczajnie wyjdzie gdzieś razem. Spędźcie czas tylko i wyłącznie dla siebie. Mile widziana spontaniczna niespodzianka, zaskakuj swojego partnera.
Praca: Kochasz to co robisz i to jest najważniejsze, jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego miejsca w sferze zawiodowej, to teraz jest odpowiedni czas na to. Praca w zasadzie sama Cię znajdzie. Co oczywiście nie znaczy że masz spocząć na laurach i czekać, aż pracodawca na Ciebie wpadnie, może zakiełkuje w Tobie nutka przedsiębiorcy i będziesz chciał otworzyć własny biznes.
Finanse: W finansach spore zawirowania, musisz bardzo uważać na co i ile wydajesz, ponieważ możesz się wpędzić w nielada kłopoty z zadłużeniem. Bardzo pilnuj wszystkich rachunków i zobowiązań. Jeden zawieruszony rachunek spowoduje lawinę. Pod koniec tygodnia znajdzie się również możliwość dodatkowych pieniążków.
Zdrowie: Jesteś bardzo podatny na infekcje wszelkiej maści, karty również ostrzegają przed kontuzjami. Nie wykonuj żadnych karkołomnych zadań w tym czasie, nawet wejście na drabinę moze się dla Ciebie okazać zgubne. Lekarza unikasz jak ognia, co też nie jest dobre, bo nawet jeśli coś się u Ciebie dzieje, nie chodząc nawet kiedy źle się czujesz pogłębiasz tylko swoje dolegliwości, które byc może już dawno dałoby sie wyleczyć, a Tobie byłoby lżej.

Koziorożec

Miłość: Zdecydowanie powstrzymuj się przed zbędnymi komentarzami wobec członków swojej rodziny. Długi język może Ci przyspożyć nielada problemów. Ciężko będzie później to naprawić. Okaż też więcej zainteresowania swojej drugiej połówce. Wspólny wyjazd pomoże wam na nowo zacząć odkrywać siebie i swoje uczucia do siebie.
Praca: Jesteś bardzo zaangażowany w nowy projekt, niestety poczujesz się oszukany i zdradzony. Ktoś skrzętnie podkrada twoje pomysły i przedstawia je jako swoje. Nie mów za dużo o swoich planach swoim współpracownikom. Rób co do Ciebie należy i zapominaj o pracy przekraczając jej próg. Nie noś złości, flustracji i obowiązków do domu.
Finanse: Masz ogromne szanse na zwiększenie objętości swojego portfela, rozglądaj się uważnie, zeby okazja nie przeszła Ci koło nosa. Szykują się również jakieś niespodzianki od losu. Możliwe pieniążki z innego źródła niż zarobkowe. Nie przejmuj się za bardzo tym, że troche Ci brakuje do pierwszego, Twoje sprawy rozwiążą się szybciej niż myślisz.
Zdrowie: Będziesz mieć ogromne problemy z koncentracją, możliwe uciążliwe bóle głowy, ale nie faszeruj się farmakologią, bo na jedno pomoże a na drugie zaszkodzi. Postaraj się więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Regeneracji sprzyja ci wypoczynek nad wodą, najlepiej płynącą. Postaraj się całkowicie oczyścić swój umysł i daj rozluźnić się ciału. Nabierzesz energii na kolejne tygodnie zmagań z codziennością.
Wodnik
Miłość: Nie daj się ponieść emocjom, mimo że ktoś z członków rodziny będzie chciał za wszelką cenę wyprowadzić Cię z równowagi. Wszelkie konflikty załatwiaj na zimno. W twoim związku od jakiegoś czasu wieje nudą. Aura sprzyja wspólnym wypadom, wykorzystaj to dobrze, bądź bardziej spontaniczny, zobaczysz jak na nowo obudzi się w Was żar. Jeśli nie chcesz zostać rodzicem, to uważaj karty wskazują taką możliwość.
Praca: Wszystko co osiągasz, masz dzięki ciężkiej pracy swoich rąk, nie ufaj niczyim obietniocom, poniesiony chwilą, zostaniesz na lodzie i do tego z nie lada problemami, różnej natury. Powstanie efekt domina. Będziesz miał okazję do wykazania się i zarobienia dodatkowych pieniążków, ale podchodź do tego ostrożnie i z rozwagą, a wszystko ułoży się nawet lepiej niż myślisz. Możliwy konflikt w sferze zawodowej, odkryjesz że osoba której ufałeś nie do końca jest z Tobą szczera i kopie pod tobą dołki.
Finanse: Zastanów się na czym możesz zaoszczędzić, teraz masz okres stabilizacji, ale ewidentnie w kartach pokazują się wydatki, mniejsze czy większe, ale na pewno nadszarpną twój budżet. Jeśli zawczasu się nie przygotujesz, będziesz musiał się zadłużyć, co spowoduje delikatne kłopoty finansowe, do tego spłata zobowiązania nie będzie dla Ciebie łatwa. Zaciśni pasa już teraz, odłóż pieniądze na czarną godzinę.
Zdrowie: W koło Ciebie bardzo dużo się dzieje, brakuje czasu żeby być samemu ze sobą, chwila relaksu i wyciszenia. Nie ma co się oszukiwać w takich warunkach długo nie da się wytrzymać, a i Tobie za jakiś czas zacznął puszczać nerwy. Nie będziesz wiedział czym jest to spowodowane, unikaj spięć, bardzo je póżniej przeżywasz. Znajdź ukojenie np. robiąc sobie mały wypad na rybki lub zwyczajnie wybierz się popatrzeć na wodę.
Ryby
Miłość: Początek tygodnia będzie obfitował w zmienne nastroje i wachania emocji, możesz stać się nerwowy i niecierpliwy. Najważniejsze w tym wszyskim znajdź porozumienie w zaciszu domowym. Powiedź otwarcie co Ci się nie podoba, co sprawi ci przykrość, a co Cię złości. Nim zaczniesz rozmowę ustal zasadę, nie przerywania, to znacznie ułatwi sprawę. Jeśli zadbasz o lepsze relację z najbliższymi, łatwiej będzie Ci funkcjonować również w innych dziedzinach życia.
Praca: W sferze zawodowej podążaj za swoją intuicją, nie daj sobie wmówić czegoś czego tak naprawdę nie ma. Ktoś z uporem maniaka będzie chciał podważyć twoje kompetnecję, uda Ci się wygrać tą batalię, pod warunkiem, że twardo będziesz stał przy swoim. Uda Ci się osiągnąć więcej niż Ci się może wydawać, nie daj się tylko wyprowadzić z równowagi. Oczujesz również potrzebę podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i spokojnie uda Ci się osiągnąć zamierzone cele.
Finanse: Uważaj na wydatki, nie daj się zwieść pozorom promocji czy wyprzedaży. Może się okazać, że po tych wspaniałych promocjach twój portfel będzie świecił pustkami. Już w niedługim czasie uda Ci się na nowo osiągnąć stabilizację finansową, kiedy dokładnie i skrupulatnie będziesz pilnował wydatków domowych i wszystkich swoich zobowiązań. Nie daj się namówić na żadne “złote interesy”, bo źle na tym wyjdziesz.
Zdrowie: Ogranicz spożycie niezdrowego jedzenia, unikaj cukru i tłuszczów nasyconych, ponieważ Twój organizm da znać o tym, że mu z tym nadmiarem źle. Żyjesz w ciągłym stresie, ale nie daj się wciągać w żadne intrygi, ponieważ zupełnie niepotrzebnie dodasz sobie stresu i złości. Nie tylko na siebie, ale również na otoczenie. Rozgrywaj wszystko na chłodno. Ukojenie da Ci wieczór spędzony wśród drzew i kwiatów. Najlepiej się czujesz w otoczeniu natury. Pamiętaj, że drzewa są naszym “kranikiem” na wszelkie brudy, przytul się do drzewa, a zobaczysz jaką ulgę to daje.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...