BARAN  
Miłość: Osoby w związkach będą delektowały się pięknymi uczuciami, którymi darzyć będzie Was partner. Jest to bardzo dobry czas (szczególnie weekend) do wypadów za miasto. Podniosą one potencjał związku i rozpalą w Was dawny ogień. Dla osób samotnych jest przestroga, by nie angażowały się zbyt lekkomyślnie w nieznane znajomości, gdyż mogą wyniknąć z tego kłopoty.
Praca: Moi Drodzy! Koniec odpoczywania po majóweczce. Powrót do pracy będzie wymagał od Was skupienia i zaangażowania w pracę. Istnieje możliwość pojawienia się nowych zleceń, które trzeba będzie zrealizować dynamicznie, bez zbędnego zastanawiania się. Natomiast osoby bez pracy powinny przyłożyć szczególną uwagę do treści podpisywanych umów.
Finanse: Ostatnio były większe wydatki. Być może i przed Wami jakieś uroczystości rodzinne, być może komunia. Stąd w Was może być odrobina rezygnacji. Brak chęci uczestniczenia w pięknych chwilach. Powinniście to jednak przełamać, a gotówka do realizacji Waszych celów znajdzie się.
Zdrowie: W tym tygodniu przywiążcie uwagę do stanu Waszych nóg. Są one teraz narażone na kontuzje. Jeżeli nie musicie, lepiej odpuście sobie siłownię i fitness. Lepiej chuchać na zimne.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

 BYK 
Miłość: Gdy kogoś zna się już tak dobrze jak własną kieszeń, zaczynają drażnić nas rzeczy, które kiedyś ignorowaliśmy. Możecie poczuć się, jakby partner Was atakował, czepiał się. Zechcecie poszukać osoby, z którą będzie można porozmawiać, która wysłucha bez względu na wszystko. Byki w tym tygodniu będą bardzo melancholijne. Dobrze by było, byście poszukali wsparcia u bliskiej osoby.
Praca: Dobrze by było również przedłużyć długo wyczekiwany urlop i na ten tydzień. Ominąłby Was niepotrzebny stres i zagrywki ze strony niesprzyjających osób w pracy. Musicie myśleć taktycznie. Nie dajcie się w tym tygodniu niczym zaskoczyć, a tym bardziej dać wpakować na jakąś minę. Zazdrośników wokół nie brakuje. [sam id=”1″ codes=”true”] Finanse: Mogą pojawić się jakieś niespodziewane wydatki. Poszukajcie wsparcia finansowego u bliskiej osoby. Jeśli zwrócicie się po pomoc, na pewno nie odmówi. Jedyną przeciwnością w tym zakresie może być Wasza duma.
Zdrowie: Jest to bardzo dobry czas, aby wybrać się do ginekologa i skontrolować jajniki, jajowody oraz wszelkie organy, które występują w liczbie podwójnej. Jeśli wcześniej pojawiły się problemy w tej okolicy ciała, teraz jest szansa na całkowite ich zażegnanie.


  BLIŹNIĘTA 
Miłość: Ten tydzień to tydzień transformacji dla związków. Co to znaczy? Jeżeli poznałyście kogoś Drogie Bliźnięta i chcecie wejść z tą osobą w stały, stabilny związek, jest to dokonały czas, by to uczynić. Podobnie jest w drugą stronę. Osoby, które w tym czasie mają sprawy rozwodowe, o podział majątku, mogą liczyć na to, że będzie to rozprawa ostateczna, lub po prostu otrzymacie w tym czasie wyrok dotyczący wcześniejszych rozpraw. W każdym wypadku przed Wami nowe życie.
Praca: W pracy w zasadzie nic nowego. Nie widać ani podwyżki, ani awansu. Bardziej tkwienie w jednym miejscu bez względu na wszystko. A przecież macie miejsce do manewru. Wystarczy odrobinę odwagi. Powinniście zacząć dbać o własne interesy, bo inni podbierają Wam w tym czasie Wasze szczęście.
Finanse: Spodziewajcie się w tym czasie przypływu gotówki, który Was zaskoczy. To będzie jak jakiś dodatkowy zastrzyk finansowy, który zasili Wasze kieszenie. Rozdysponujecie pieniążki bez trudu i z radością.
Zdrowie: Dobrze byłoby pospędzać trochę czasu na łonie przyrody, pobiegać z dziećmi, zrobić grilla. Jest to czas sprzyjający wycieczkom za miasto i generalnie ruchowi na świeżym powietrzu. Być może macie ogródek lub lubicie chodzić po lesie?


  RAK 
Miłość: Początek tygodnia może być trudny, jeśli chodzi o uczucia, o miłość. Mogą zajść sytuacje, które spowodują, że zaczniecie myśleć o tym, czy to co robicie i osoby, które Was otaczają, to jest to, co sprawia Wam radość i przynosi szczęście w życiu. Mogą się zdarzyć w tym czasie kłótnie i nieporozumienia. To wszystko jednak będzie tylko czasowym zachwianiem równowagi. W weekend po szczerej rozmowie z partnerem wszystko powinno się ustabilizować.
Praca: W pracy za to spokój. Swoje nerwy z życia prywatnego wyrzucicie z siebie tutaj. Wszelkie sprawy firmowe zostaną ogarnięte do perfekcji, a dodatkowa energia powodować będzie, że z chęcią podjęlibyście nowe zadania. Do pracy będziecie chodzić z radością.
Finanse: Wydatki, wydatki i jeszcze raz wydatki. Będziecie planować jak zabezpieczyć swój byt, bo i pod kątem dostępnej gotówki może być licho. Być może liczyliście na wypłatę dodatkowych świadczeń z miejsca pracy? Wszystko to może się odwlec w czasie i będzie trzeba upomnieć się o swoje.
Zdrowie: Oczy. Zadbaj o nie. Nie patrz się godzinami w komputer, czy telewizor. One też potrzebują wypoczynku. Postaraj się w miarę możliwości wysypiać.


  LEW  
Miłość: Ufaj  i kontroluj. Takie jest hasło przewodnie na ten tydzień. Zadbaj o to, by partner się nie nudził. Po co ma mieć w głowie pomysły, które zapewne by się Tobie nie spodobały. Dla samotnych Lwów jest to znakomity okres na poznanie nowej i ciekawej osoby. Oj… może Wam zawrócić w głowie. Podejdźcie jednak do tej znajomości z dozą rozsądku. To ważne.
Praca: W pracy będziecie pionierami nowych metod pracy. Uda się Wam coś ulepszyć, wymyśleć nowy tryb postępowania, uszlachetnić obowiązujące metody i schematy pracy. Możecie liczyć przez to na nagrody i pochwały od szefostwa, które będzie bardzo dumne z takiego pracownika. Oprócz angażowania się w sprawy firmowe, istotnym jest, abyście przemyśleli swoją ścieżkę kariery.
Finanse: W tym tygodniu możecie poczuć się oszukani pod względem finansowym. Tak, jakbyście oczekiwali, że jednak zarobicie więcej. Możliwe, że ktoś Wam coś obiecał i nie dotrzymał słowa. Pieniądze będą, ale mniejsze niż się spodziewasz. [sam id=”4″ codes=”true”] Zdrowie: Osoby, które mają problemy neurologiczne, mogą częściej niż do tej pory cierpieć na drętwienie lub mrowienie palców u rąk. Warto przypomnieć sobie o zaleceniach lekarskich sprzed jakiegoś czasu. Być może nawet znaleźć starą receptę i wykupić potrzebne leki.


  PANNA 
Miłość: Początek tygodnia wygląda bardzo dobrze. Natomiast końcówka może Wam przynieść zawiedzenie się na partnerze. Przecież oczekujecie od niego trochę więcej. Być może w jakiś sposób Was urazi lub nie dowartościuje Waszego wkładu we wspólne życie. Będzie się wydawało tak, jakby prowadził oddzielne gospodarstwo domowe, a przecież wszystko co robicie, robicie dla Waszego wspólnego dobra.
Praca: W pracy zostaniecie docenione Drogie Panny. Jeśli kończy Wam się umowa lub staracie się o nową pracę, jest to bardzo dobry moment na zawieranie kontraktów. Ten czas definitywnie należy do Was. Waszą energię można by rozdzielić wśród kilku pracowników. Zapału do pracy Wam nie zabraknie.
Finanse: Stabilizacji materialnej Panny w bieżącym tygodniu będą mogły pozazdrościć inne znaki zodiaku. Wasza sytuacja będzie zadowalająca Was pod każdym względem. Osoby, które mają do podziału spadek, mogą spodziewać się korzystnego dla siebie rozwiązania. Pieniądze do Was napłyną.
Zdrowie: Zdrowie będzie Wam dopisywało. Poczujecie się wręcz jak nowonarodzeni. Będziecie bardziej aktywni niż dotychczas. Również chętniej będziecie uczestniczyli w życiu towarzyskim. Wszelkie spotkania i podtrzymywanie przyjaźni z bliskimi Wam osobami spowoduje u Was poprawę nastroju i wzmocnienie motywacji do działania.


  WAGA 
Miłość: Może Was ogarnąć tkliwość. Będziecie chciały drogie Wagi, aby Was zostawić w spokoju. Będziecie chciały skupić się bardziej na relaksie, kontemplacji. Zamiast ukierunkowywać swoją energię w życie uczuciowe, stanowczo bardziej przyłożycie się do wykonywania zadań służbowych, czy chociażby pracy wokół domu, może w ogródku?
Praca: Ten tydzień jest dość szczęśliwy pod kątem zawodowym dla wszystkich znaków zodiaku. Wagi jednak mogą liczyć na największą przychylność losu w tym temacie. Będziecie niezmiernie zadowolone. Padną nowe propozycje pracy i realnych awansów. Jeśli skorzystacie z nowo pojawiających się ofert, nie będziecie miały na co narzekać. Weźcie los w swoje ręce.
Finanse: Finansowo wbrew pozorom też sobie poradzicie. Co prawda bywało w Waszym życiu dużo lepiej, ale też i bywało gorzej. Nauczeni doświadczeniem rozplanujecie pieniądze tak, by starczyło na najważniejsze rzeczy.
Zdrowie: Kręgosłup to słowo kluczowe na ten tydzień. Musicie go oszczędzać najbardziej jak możecie. W miarę możliwości nosić dłuższe bluzki i kurtki, które nie pozwolą na przewianie tej części ciała. Ważne jest też przykrywanie się w nocy i w ogóle trzymanie pleców w cieple, co wspomaga regenerację nerwów.


  SKORPION  
Miłość: Skorpiony będą w bojowniczym nastroju. Będziecie bronić swego gniazdka najlepiej jak potraficie. Osoby bez pary powoli stracą nadzieję na partnera na całe życie. Być może nie jest to jeszcze ten moment, ale trzeba być dobrej myśli, że ten partner jednak gdzieś jest tuż tuż. Pamiętajcie, że siedząc całe dnie w domu, nie wspomagacie poszukiwań.
Praca: W pracy będziecie kołem napędowym dla reszty załogi. Czasami możecie odczuwać z tego powodu przeciążenie, bo ile można napędzać innych i motywować ich do działania. Jednak dla Was to nie jest nic nadzwyczajnego, w końcu często tak się zdarza, że musicie uczyć „nowych”. Pomyślcie w tym tygodniu o sobie i znajdźcie kogoś, kto dla Was stanie się mentorem, przez co jeszcze bardziej podwyższy Wasze kwalifikacje.
Finanse: Finansowo bardzo dobrze. Wszystkiego będzie pod dostatkiem, będziecie mogli pozwolić sobie na spełnienie marzeń. Nawet tych troszeczkę większych. Ze stanu posiadania będziecie zadowoleni.
Zdrowie: Myj dobrze owoce i warzywa, ręce po powrocie z zakupów. Istotne jest również, by dosmażać dobrze mięso, na którym kryją się groźne dla życia i zdrowia bakterie. Ogólnie pozwól sobie na chwilę zapomnienia, i choć prywatnie zwolnij tempo i zafunduj sobie odpoczynek.


  STRZELEC  
Miłość: Jest to bardzo dobry czas do zastanowienia się nad wizją swojej przyszłości pod każdym kątem w życiu. Możecie mieć teraz bardzo dobre pomysły na to, jak dalej iść w przyszłość. Ostatni czas był raczej stabilnym okresem, dlatego możecie obawiać się zmian. Pamiętajcie jednak, że niektóre okazje pojawiają się w życiu tylko raz. Jeśli spotkaliście na swojej drodze miłość swojego życia, powinniście odważyć się na pierwszy krok. W przypadku małżeństw jest to dobry okres na reorganizację obowiązków w rodzinie.
Praca: Sielanka. Już dawno nie byłeś taki szczęśliwy Drogi Strzelcu. Teraz osiągniesz to, o czym marzysz. Jeśli szukasz pracy, poszukaj jej w zakresie branż, w których pracowałeś już wcześniej. Sukces murowany. W tym okresie najlepiej szukać pracy w obrębie, gdzie trzeba dojeżdżać, ale nie trzeba zmieniać miejsca zamieszkania.
Finanse:  Chyba najszczęśliwszy znak zodiaku w tym tygodniu pod względem finansowym. Wszystko ułoży się po Twojej myśli. Teraz masz szansę na pracę za dużo większą gotówkę, na podpisanie korzystnych kontraktów i zadowolenie, którego ostatnio u Ciebie brakowało przez wiele miesięcy.
Zdrowie: Nie forsuj organizmu. Rób tyle, ile jesteś w stanie wykonać bez zbędnego forsowania organizmu.


  KOZIOROŻEC 
Miłość: Spędzicie ten tydzień w gronie rodziny i najbliższych Wam osób. Być może wyruszycie w odwiedziny do znajomych za miasto. Generalnie humory będą Wam dopisywać. Słoneczko zaświeci w końcu w Wasze okna i poczujecie, że jesteście naprawdę szczęśliwi.
Praca: W pracy sytuacja wydaje się być niestabilna. Warto rozpocząć poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia. W miejscu pracy mogą być konieczne cięcia budżetowe, co może odbijać się na Twoim poziomie zadowolenia z pracodawcy. Może okazać się, że podziękujesz za dotychczasowe zatrudnienie i odejdziesz. Jeśli nie planujesz takich drastycznych kroków, musisz wykazać się w tym tygodniu cierpliwością i znaleźć wewnętrzną motywację do dalszej pracy w tym miejscu.
Finanse: Gotówka przyda Ci się do remontu domu lub mieszkania. Niewątpliwie zatrzęsie to domowym budżetem. Najważniejsze jednak jest to, że będziesz bardzo zadowolony z rezultatów jakie uzyskasz. Poczujesz, że mimo wyrzeczeń było warto.
Zdrowie: Zdrowie będzie Wam dopisywało. Dobrze byłoby, abyście powoli przerzucali się na świeże owoce i warzywa, zamiast wędlin. Wspomoże to pracę Waszego organizmu i oczyści z zalegających toksyn.


  WODNIK 
Miłość: Nadchodzi czas słodkich wyznań oraz ustalania planów na przyszłość. Teraz spędzicie wiele czasu na rozmowach, czy to z nowo poznanym partnerem, czy to z mężem, nad tym jak ma wyglądać Wasze życie, jak macie iść przez to życie razem. W tym czasie zostanie ustalona Wasza przyszłość. Być może chcecie się pobrać, zastanawiacie się nad potomkiem lub zakupem domu. Ten tydzień sprzyja ustaleniom spraw istotnych.
Praca: Powinniście szukać pracy w międzynarodowym towarzystwie. Być może szykuje się dla Was podróż zagraniczna, lub trzeba będzie odebrać telefon w obcym języku. Najważniejsze jednak jest to, że pracę swą wykonacie najlepiej jak potraficie i zdobędziecie dzięki temu pieniądze i kwalifikacje. Możliwe w tym czasie są również wyjazdy szkoleniowe.
Finanse: Koniec zaciskania pasa. Nadchodzi czas, kiedy będziecie mogli pozwolić sobie na odrobinę luksusu i ekstrawagancji. Oczywiście ten czas będzie się teraz dopiero powoli rozkręcał, ale już odczujecie zastrzyk gotówki. Szczególnie pod koniec tygodnia. Przemyślcie dobrze w tym czasie wszelkie nowe propozycje pracy.
Zdrowie: Jeżeli o zdrowie chodzi, to trzeba będzie się zatroszczyć o stan psychiczny. Proszę dużo rozmawiać i wyładowywać w ten sposób nagromadzony stres. Najgorzej jest dusić coś w sobie i udawać, że jest fajnie. W razie konieczności warto udać się do psychologa.


  RYBY  
Miłość: Wrażliwe Rybki w tym tygodniu mogą się troszeczkę dąsać, troszeczkę mieć wrażenie, że wszystko idzie nie w tym kierunku co potrzeba. Jest to jednak tylko takie złudzenie. Wbudowana w Was nadwrażliwość powoduje, że tak właśnie odczuwacie Waszą aktualną pozycję uczuciową. Rozmowa jest lekiem na wszystko, więc zamiast kłócić się z partnerem, odbądź z nim poważną rozmowę.
Praca: W pracy wszystko będzie szło po Twojej myśli. Szef będzie zadowolony. Praca wykonana. Obiecana podwyżka w zasadzie jest na wyciągnięcie ręki. Atmosfera w pracy też będzie sprzyjała dalszemu rozwojowi zawodowemu, a pracujące Ryby osiągną sukces w swojej dziedzinie. Osoby poszukujące pracy powinny wysyłać w tym czasie CV i chodzić na rozmowy, gdyż zakończą się one dla Was pomyślnie.
Finanse: Możecie odczuć, że stan gotówki w portfelu nie jest wystarczający, by zabezpieczyć Wasze potrzeby i zwyczajnie kupić sobie tego, o czym marzycie już od dłuższego czasu. Zmiany na lepsze w pracy powinny zapewnić Wam jednak odbicie się z tego marazmu w kolejnych tygodniach.
Zdrowie: Być może będziesz musiał zażyć jakąś tabletkę na alergię. Pomoże Ci to cieszyć się wiosną. Ogólnie samopoczucie będziesz miał dobre.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...