Podczas dyskoteki, która miała miejsce w klubie Voodoo Lounge w sobotę wielkanocną, Polacy pokazali, że są narodem który potrafi się świetnie bawić!
Mimo obowiązku wczesnego wstawania w niedzielny poranek nie zawiedli licznie przybywając na wydarzenie muzyczne! Już po godzinie 23 tłumy pod Voodoo zaskoczyły organizatorów!
Uniesieni niepowtarzalnymi kawałkami, pogrążeni w transie klubowicze nie schodzili z parkietu i bawili się tak, że trzeba było przedłużyć dyskotekę o 2 godziny!
A wszystko dzięki DJ`owi Michael Degrees, który przez całą noc dzielnie rozgrzewał Polaków swoimi mixami i dołożył wszelkich sił, aby każdy bawił się znakomicie! Wprawiająca w trans muzyka, polskie dedykacje oraz gadżety rzucane z konsoli wprawiały w klubową euforię dzielnych klubowiczów!
– Jestem mile zaskoczony tym jak Polacy potrafią się świetnie bawić! Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie!- mówi DJ Michael Degrees.
– Mam mnóstwo ciekawych pomysłów na kolejne wydarzenia muzyczne, a tymczasem już chciałbym Was zaprosić na nastepne z nich! Dyskoteka – Are you single? odbędzie się 27- go kwietnia w klubie Voodoo Lounge. Specjalnie dla wszystkich pań wstęp tylko za 3 funty oraz welcome drink gratis. Zapraszam serdecznie i gwarantuję świetną zabawę drodzy klubowicze! Nie może Was tam zabraknąć- dodaje. Dyskoteki z grupą poland event party (szukajcie na facebooku) z pewnością długo nikt nie zapomni, bo miejsca, w których Polacy mogą się poznawać, integrować i wspólnie bawić w rytm świetnej muzyki to coś czego brakowało w Southampton! i okolicy
Nie pozostaje nam więc nic innego jak życzyć naszemu DJ-owi oraz grupie poland event party dalszych sukcesów i zbierać siły na kolejną niezapomnianą imprezę, która już tuż tuż…27. kwietnia 2013