Internauci pokochali ten film! Niezwykła relacja ze Światowych Dni Młodzieży

Internauci pokochali ten film! Prawie milion wyświetleń w zaledwie kilka dni. Od tygodnia hitem w sieci jest film People of World Youth Day, relacja ze Światowych Dni Młodzieży zrealizowana przez poznańską agencję mome.pl.

“Już dawno nie widziałem tylu wspaniałych ludzi w jednym miejscu. Chciałem pokazać ich niesamowitą radość i emocje. Niezwykła atmosfera Światowych Dni Młodzieży udzieliła się także mnie. Dlatego ten film zaraża dobrą energią” – tak o realizacji filmu ze spotkania młodych w Krakowie mówi Kamil Biegański z poznańskiej agencji mome.pl.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Film People of World Youth Day udostępniony na oficjalnej stronie agencji w zaledwie kilka godzin stał się hitem mediów społecznościowych. Do tej pory ma on już ponad pół miliona wyświetleń i jest udostępniany przez uczestników ŚDM z całego świata.

“Zrobiłem ten film przede wszystkim dla ludzi, których spotkałem w trakcie Światowych Dni Młodzieży. Wielu z nich odnajduje siebie i swoich znajomych z całego świata podczas oglądania naszej relacji. Cieszę się, że mogłem zachować ich wspomnienia” – dodaje Kamil Biegański.

Film People of World Youth Day na Facebooku: https://www.facebook.com/momepl/videos/vb.554935937856608/1421049604578566/?type=3&theater.

Źródło informacji: mome.pl


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...