Jak dzięki grafice stworzyć pozytywny wizerunek firmy? – spotkanie dla przedsiębiorców

  Pozytywny wizerunek firmy to nie tylko piękna graficzna oprawa; składa się na niego wiele innych elementów. Jednak grafika jest niezwykle istotnym czynnikiem kształtującym postrzeganie marki przez odbiorców. Jak dzięki niej wykreować pozytywny wizerunek firmy dowiesz się na najbliższym spotkaniu “Biznes po godzinach”, które odbędzie się 25 maja o godz. 19.00 w Level8Ight Sky Bar, w Hotelu Hilton.

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  O tym, jak ważna jest wizualna strona Twojego biznesu w tworzeniu marki opowie ekspert, Grzegorz Szyszka, z firmy Comfy Design, który po zdobyciu cennego doświadczenia w agencjach reklamowych, założył własną firmę i tworzy projekty już dla własnych klientów.

  – Grafika ma ogromne znaczenie w ogólnym wizerunku firmy – mówi Szyszka. – Weźmy na przykład logo, które jest w zasadzie pierwszym zetknięciem klienta z daną marką, a przecież pierwsze wrażenie jest kluczowe – dodaje.

  Spotkanie dedykowane jest wszystkim osobom prowadzącym lub planującym założyć własną działalność. W programie wydarzenia organizatorzy przewidzieli sesję networkingową, podczas której przy lampce Prosecco uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania relacji biznesowych oraz prezentację zaproszonego eksperta.

  “Biznes po godzinach” to cykl spotkań networkingowych organizowanych przez Polish Business Hub zrzeszający polskich przedsiębiorców. Spotkania odbywają się raz w miesiącu i mają na celu umożliwienie właścicielom firm poszerzenie wiedzy dotyczącej prowadzenia własnej działalności, zwiększenie sieci kontaktów biznesowych oraz możliwość wypromowania swojej firmy.

  Partnerem wydarzenia jest kancelaria prawnicza Simpkins & Co Solicitors.

  Więcej informacji i rezerwacje biletów na stronie www.polishbusinesshub.co.uk, w zakładce wydarzenia.


  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...