Jak dzięki marketingowi rozwinąć firmę?

  Czy marketing może pomóc Ci rozwinąć firmę? Oczywiście, że tak! Musi być on jednak przemyślany, dobrze zaplanowany i najlepiej niekonwencjonalny. Do dyspozycji mamy niemal nieograniczony wybór strategii i kanałów dystrybucji, w których łatwo się zagubić, nie mówiąc już o ich skutecznym zastosowaniu. Jakie zatem działania marketingowe trzeba podjąć, żeby rozwinąć swój biznes i być o krok dalej od konkurencji?

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  Wszystkiego dowiesz się na polsko-angielskiej mini-konferencji, “Marketing for Business Growth”, która odbędzie się 8 września w godz. 18:00 – 21:00 w hotelu Novotel w Southampton zorganizowanej przez polskie stowarzyszenie biznesowe Polish Business Hub.

  Organizatorzy przewidzieli 3 prezentacje ekspertów marketingowych, którzy opowiedzą między innymi o tym, jak i po co stworzyć odpowiednią strategię marketingową, która umożliwi dalszy rozwój firmy, jakie są dostępne kanały dystrybucji i które z nich najlepiej wybrać, czym jest influencer marketing i jak może pomóc w rozwinięciu skrzydeł oraz jak stworzenie własnej aplikacji może umożliwić szybki i stabilny rozwój przedsiębiorstwa.

  Ewa Erdmann, organizatorka mini-konferencji zapytana, czy Polacy są gotowi do rozwoju swoich biznesów, odpowiada – Polscy przedsiębiorcy coraz częściej pytają o sposoby rozwoju swoich firm, chcą osiągać więcej, są bardziej odważni i widzą, że mają ogromny potencjał do pójścia o krok dalej. Jednym słowem są ambitni i dążą do rozwoju. Co oczywiście bardzo nas cieszy! Dlatego w Polish Business Hub postanowiliśmy dać im możliwość uzyskania wiedzy i inspiracji potrzebnej do stawiania dalszych kroków w biznesie.

  Oprócz prezentacji odbędzie się również sesja networkingowa, podczas której uczestnicy będą mogli nawiązać nowe kontakty, znaleźć potencjalnych partnerów oraz skorzystać z cennej wiedzy i doświadczenia ludzi biznesu, którzy skutecznie rozwijają swoje firmy.

  Na każdego z uczestników czeka lampka Prosecco oraz kawa i herbata.

  8 września, godz. 18:00 – 21:00, Novotel Southampton, 1 West Quay Road, SO15 1RA.

   

  Partnerem wydarzenia jest kancelaria prawna Simpkins & Co Solicitors.

  Więcej informacji na stronie www.polishbusinesshub.co.uk


  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...