Jak założyć firmę – wydarzenie dla startupów

  Rozpoczęcie własnej działalności to poważne przedsięwzięcie. Dobry pomysł, pasja i chęci nie wystarczą – trzeba jeszcze przejść przez niekończącą się listą rzeczy do zrobienia, podjąć milion kluczowych dla przyszłości Twojej firmy decyzji, biorąc jednocześnie pod uwagę kwestie prawne, księgowe, marketingowe oraz najtrudniejsze ze wszystkich – finansowe.

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  Znaków zapytania i niewiadomych jest więcej niż odpowiedzi, a czasu coraz mniej. Dlatego, aby nie tracić go jeszcze więcej, dowiedz się wszystkiego od profesjonalnego i doświadczonego specjalisty, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  Gdzie znaleźć takiego doradcę? Wystarczy przyjść na spotkanie networkingowe “Biznes po godzinach”, które odbędzie się 29 czerwca, o godz, 19.00 w SkyBar w Hotelu Hilton. Spotkanie organizowane jest przez Polish Business Hub, który zrzesza polskich przedsiębiorców na południu Anglii i wspiera ich w rozwoju swoich firm.

  Ekspertem, który opowie o początkach działalności biznesowej będzie Rob Arnold z Outset Bournemouth – doradca biznesowy i przedsiębiorca z ponad 17-letnim doświadczeniem.

  Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się między innymi:

  • jak założyć firmę
  • jak dopełnić wszelkich formalności (w tym jak uzyskać licencje i zezwolenia)
  • gdzie szukać informacji
  • o czym należy pamiętać zakładając biznes (w tym podstawy finansów)
  • jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów
  • jakie kroki podjąć dalej.

  Ponadto, w drugiej części spotkania organizatorzy przewidzieli sesję networkingową, podczas której każdy z uczestników otrzyma lampkę Prosecco i będzie miał okazję poznać innych przedsiębiorców, podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, a także dowiedzieć się więcej o prowadzeniu własnej firmy.

  Zapraszamy wszystkie start-upy oraz osoby, które planują założyć własną działalność.

  – Wiedza i kontakty, które zyskasz podczas tego dwugodzinnego spotkania to najlepszy start dla Twojej firmy – mówi Ewa Erdmann, założycielka Polish Business Hub i organizatorka wydarzenia. – Początki działalności biznesowej zawsze są trudne, dlatego ważne jest, aby mieć łatwy dostęp do informacji i ludzi, którzy pomogą, zainspirują i zmotywują do działania. Wszystko to znajdziesz na naszym spotkaniu “Biznes po godzinach”.

  Prezentacja będzie prowadzona w języku angielskim, jednak można będzie skorzystać z pomocy tłumacza.

  Więcej informacji oraz rejestracja na stronie www.polishbusinessuhub.co.uk

  Partnerem wydarzenia jest kancelaria prawna Simpkins & Co Solicitors.


  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...