Wspaniały kabaret z dużym doświadczeniem scenicznym mogliśmy oglądać podczas występu  w teatrze  The Nuffield w Southampton. Duża dawka humoru, a zarazem odskocznia od szarej rzeczywistości.
„Wakacje nad polskim morzem” czy  skecz o „Wielkiej orkiestrze budżetowej pomocy”, to tylko niektóre ze skeczy  zaprezentowanych tego wieczoru przez Kabaret Młodych Panów.
Jak wyglądała krótka rozmowa z jego członkami zobaczcie sami: [sam id=”1″ codes=”true”]

G. Jak wyglądał wasz debiut sceniczny
K. To było bardzo dawno temu
G. Ale przecież jesteście Młodymi Panami.
K. Jako projekty Młodych Panów gramy już 10 lat. Każdy z nas wcześniej grywał w innych kabaretach takich jak „Dudu” czy „No name”, niektórzy z nas są 15, niektórzy 20 lat na scenie. Kabaret Młodych Panów to jest inaczej wypadkowa doświadczeń w poprzednich grupach kabaretowych.Stąd postanowiliśmy stworzyć coś poukładanego, z większą świadomością niż początkujący kabaret.21kabaret-mlodych-panow
G. Jak wygląda proces tworzenia przez Was skeczy?
K. U nas polega to na burzy mózgów przede wszystkim siedzimy razem. Któryś rzuca temat, potem każdy coś dokłada od siebie, tworzymy z tego fabułę, potem powstaje skecz. Każdy z nas obserwuje życie różne sytuacje i w pewnym momencie przychodzi komuś pomysł żeby zrobić skecz o tym albo o tamtym – po prostu życie.
G. W tej chwili piłka jest na topie co sądzicie o polskiej reprezentacji
K. ( śmiech…)
Jest nam bardzo bliska bo podobnie jak z nas wszyscy się z nich śmieją. Mamy taki podobny zawód oni robią kabarety tylko że na boisku. Dzięki temu można powiedzieć że są to nasi kumple… Szkoda słów.
G. Wymyślacie skecz – z pewnością nie trafia on od razu na scenę. Czy jest ktoś kto przed debiutem słucha waszych nowych skeczy?
K. Wystawiamy skecz na próbie odczytujemy go sobie parę razy i dajemy go od razu na głęboką wodę, czyli wystawiamy go na najbliższym występie, wpinamy go gdzieś w istniejący już program, testujemy z publicznością. A jak by coś nie poszło można go podratować resztą skeczy i tak to właśnie się odbywa.
G. Mieliście takie skecze które okazały się zupełnym niewypałem, odsuwacie je wtedy z programu?
K. Tak trafiają czasami do szuflady, czasami są zagrane kilka razy i po prostu ich nie gramy. Bywa też tak że czasami do nich wracamy i okazuje się, że mamy na nich  inny pomysł. Czasami warto coś włożyć a potem do tego wrócić.
G. Czy jest coś co chcieli byście przekazać polakom w Southampton
K. Wracajcie!  ( śmiech…)
Wracajcie bo mamy niż demograficzny nie ma co tu siedzieć, mamy więcej słońca, ale serdecznie ich pozdrawiamy, a przede wszystkim życzymy im dużo radości i uśmiechu i więcej dystansu do tej polskiej rzeczywistości mimo tego fizycznego dystansu życzymy jeszcze tego psychicznego.
G. W imieniu Polonii chciałbym Wam podziękować za przyjazd do nas i zapraszamy ponownie.
K. My również dziękujemy za wspaniałą atmosferę i gościnę chętnie tutaj wrócimy.
rozm. Grzegorz Lasota

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...