King na scenie Klubu 1865

Zespół T.Love gra na scenie już 35 lat i odbywa właśnie trasę koncertową po Wyspach Brytyjskich. Na trasie  znalazło się również miasto Southampton i klub 1865 przy Brunswick Square. Bilet był warty swojej ceny.

Muniek Staszczyk wraz z zespołem wyszli na scenę i porwali publikę zgromadzoną w klubie. Pełny profesjonalizm, interakcja z publicznością, luz i wspaniały polski rock. Wielki szacun dla chłopaków z T.Love za genialny koncert który zagrali w naszym mieście w ubiegła sobotę. Zespół wykonał wiele  utworów ze swojego repertuaru tak zupełnie nowych jak i klasyków, które musi znać każdy, kto chociaż raz miał okazję słuchać T.Love. Usłyszeliśmy m.in.  Ajrisz, Berlin Paryż Londyn, Chłopaki nie płaczą, King, Karuzela, Nie Nie Nie, Stokrotka. Zgromadzony tłum śpiewał razem z Muńkiem Staszczykiem, który bardzo ochoczo zachęcał do wspólnego śpiewu. Nie do opisania jest jego dialog z publiką zebraną na sali. Nieczęsto spotyka się tak ciepłe podejście rockmana do publiczności. Muniek to wspaniały facet.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Tuż po koncercie wokalista T.Love podpisywał płyty i nie tylko, autograf złożył też m.in. na dwóch 10-cio złotowych banknotach. Bardzo chętnie pozował też do zdjęć.

Z okazji XXXV-lecia pracy zespołu organizatorzy sobotniego koncertu  przygotowali dla zespołu niespodziankę w postaci wielkiego tortu. Nie dało się ukryć, że ta niespodzianka wzruszyła zespół, a najbardziej samego Muńka. W geście podziękowania T.Love wykonał kilka następnych utworów na bis. Cały koncert był fenomenalny.

Jako support na całej trasie T.Love po Wyspach Brytyjskich gra lokalny zespół Stone Mercy.

Poniżej nasza fotogaleria z wydarzenia. Zdjęcia Muńka z fanami możecie znaleźć na naszym facebooku.

Foto: Paweł Baran


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...