Kompleksowy program ochrony zdrowia dla całej rodziny – wykład Janusza Dąbrowskiego

11 marca 2018, o godzinie 14:00 w Oasis Academy Lord’s Hill (Romsey Road, SO16 8FA Southampton) Aloe Vera Pro Beata Bogoslava wraz z zespołem niezależnych partnerów biznesowych LR Polska zapraszają na wykład Janusza Dąbrowskiego na temat Kompleksowego Programu Ochrony Zdrowia Całej Rodziny.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Poruszone zostaną między innymi zagadnienia tematyczne:
– wpływ zanieczyszczeń i zakwaszenia na zdrowie, normy pH
– otyłość zewnętrzna i wewnętrzna jako źródła wielu problemów zdrowotnych i psychospołecznych u dzieci i dorosłych
– jakie są podstawowe zasady Kompleksowego Programu Ochrony Zdrowia dr Otto Horáka?
– Przegląd właściwości i zastosowań wybranych naturalnych suplementów diety, prewencyjna suplementacja

https://www.youtube.com/watch?v=czhAWygvG8c

Janusz Dąbrowski, absolwent Politechniki Białostockiej, jest pasjonatem zajmującym się od wielu lat propagowaniem Kompleksowego Programu Ochrony Zdrowia, którego filarami są m.in. uzupełnianie niedoborów pokarmowych poprzez stosowanie naturalnych suplementów diety i przeciwdziałanie przyczynom chorób poprzez zastosowanie najnowszych osiągnięć medycyny fizykalnej.
Jest autorem kilkunastu książek m.in. „Witaminy i minerały”,„Lecznicza moc roślin”, „Naturalne składniki w suplementach diety”,„Woda – fenomen życia”, „Czego mogłeś jeszcze nie wiedzieć o zakwaszeniu i skutecznym odchudzaniu?”, „Magnetostymulacja –źródło witalności organizmu”. Najnowszą jego pracą jest wydana w styczniu 2018 r. książka „Czy można uchronić się przed chorobą nowotworową?”
Janusz Dąbrowski opublikował także kilkaset artykułów zamieszczonych na różnych portalach internetowych (m.in. www.hipoalergiczni.pl, www.ekogazeta.com.pl, www.wiedza.cc). Zajmuje się prowadzeniem szkoleń dotyczących szerokiego zakresu profilaktyki prozdrowotnej. Obecnie bardzo aktywnie propaguje opracowany przez lekarzy Kompleksowy Program Ochrony Zdrowia Organizmu na bazie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych już przez tysiące osób rozwiązań w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe.
Zapraszamy serdecznie – WSTĘP WOLNY


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...