Royal Rap powstał w roku 2008 z inicjatywy dwóch raperów Mirka. Kola. Kolczyka i Jerzego. Yuro. Pieniążka, w roku 2010 dołączył do zespołu Kamil „dj EL” Sołdacki. Stylistyka muzyczna kapeli to klasyczne rapowe bity, crunk, soul, funk oraz trip hop.

Royal Rap to coś więcej niż muzyka. To grupa ludzi cechujących się pokojem i radością. W życiu spotkali się z miłością, która uwalnia od strachu, beznadziei i poczucia odrzucenia. W ich tekstach usłyszeć można przesłanie, które może wyzwolić człowieka i na stałe zmienić jego życie. Podczas spotkania z nimi, ludzie niejednokrotnie doświadczali uwolnienia z nałogów i depresji.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Grupa Royal Rap podczas koncertów w Southampton próbowała podzielić się – jak było widać skutecznie, pozytywnym nastawieniem do życia przekazując wszystkim swoje osobiste przeżycia związane z ich wcześniejszym życiem narkotykami, alkoholem itp. udowadniając że nie tak musi wyglądać życie a wiara jest do tego niezbędna.{loadposition reklama_artykul} Chrześcijańscy raperzy bo tak o nich się mówi zamienili ten popularny gatunek muzyki w służbę Bogu. Podczas swoich koncertów opowiadają o kochającym Tacie który potrafi podnieść człowieka z najgorszego bagna, a oni są tego najlepszym przykładem.

Raperzy mają już na swoim koncie płytę „Duchowa rewolucja” oraz liczne występy w różnych ośrodkach szkołach itp. ich utwory można posłuchać na YouTube wpisując Royal Rap. Do nas przyjechali na zaproszenie „POLSKIEJ WSPÓLNOTY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W SOUTHAMPTON”, gdzie zagrali dwa koncerty. 27 września w Polskim Klubie oraz 28 września w Spurgeon Hall, Shirley Baptist Church jako support wystąpiła lokalna grupa „WMP”

Czytając wpis na facebooku dodany zaraz po koncercie, muzykom podobała się nasza publiczność

„Dużo mega pozytywnych wrażeń i emocji, wiele wspaniałych, ciekawych, smutnych i poruszających serce rozmów…”


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...