[sam_pro id="0_1" codes="true"]

KONKURS !!!

DO WYGRANIA BILETY NA KONCERT ZESPOŁU PERFECT

Zespół Perfect od początku swojego istnienia zyskał sobie popularność i do dziś pozostaje jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji rockowych, która cieszy się nieustannie wielkim uznaniem fanów.

Na ich muzyce wychowało się kilka pokoleń słuchaczy, a przeboje: Nie płacz Ewka, Autobiografia, Niewiele ci mogę dać, Ale wkoło jest wesoło czy Chcemy być sobą na stałe trafiły do kanonu polskiego rocka.
Doskonałe brzmienie, sentymentalne teksty i charyzmatyczny głos wokalisty Grzegorza Markowskiego sprawiają, że bijące energią sceniczne show w wykonaniu grupy Perfect na zawsze pozostaje w świadomości słuchaczy. Podczas ich koncertów, na których zbierają się tłumy, tworzy się niepowtarzalna atmosfera, której zawsze towarzyszą wielkie emocje.
Udział w koncercie legendarnej grupy Perfect to niezapomniane przeżycie!

Już niebawem nadarzy się okazja do wzięcia udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu i możliwość spotkania z legendami polskiego rocka!

KONCERT ZESPOŁU PERFECT

17 LISTOPADA 2017
SOUTHAMPTON
START 20:00

Konkurs!!!

Mamy dla Państwami miłą niespodziankę do rozdania od redakcji dwie pojedyncze wejściówki na koncert legendy rocka – zespołu Perfect który wystąpi 17 listopada 2017 w Southampton, wystarczy  wpisać swoje Imię oraz e-mail. Na zgłoszenia czekamy do 04/11/17

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]