Krwawy Sport już za nami

Foto: Rafał Burda

W niedzielę 10 marca w Southampton mieliśmy okazję oglądać znakomite widowisko.
Mowa o organizowanej po raz pierwszy gali MMA KRWAWY SPORT.
Co tu dużo mówić… kto był ten wie, a kto nie był – niech żałuje.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Widowisko było zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, walki bardzo widowiskowe i profesjonalne. Zawodnicy walczący tego wieczoru dali z siebie wszystko aby stworzyć znakomite show. Nawet walki amatorskie, poprzedzające walki PRO były bardzo widowiskowe.

Walki amatorskie:

  1. Owczarek vs Kleczewski – poprzez poddanie w pierwszej rundzie wygrywa MACIEJ OWCZAREK

2. Adrian Węgierski vs Tomasz Gierula – walka zakończyła się w drugiej rundzie – Adrian zmusił Tomasza do odklepania zakładając mu dźwignię na łokieć.
3. Aaron Garner vs Bartosz Paszczyk – walkę wygrywa Aaron Garner – Bartosz z powodu poważnej kontuzji barku nie był w stanie kontynuować walki.
4. Roman Kowalenko vs Konrad Skupiński – w pierwszej rundzie walka została zakończona na korzyść Konrada, który totalnie zdominował Romana.

Po walkach amatorskich nastąpiła przerwa, którą umilili nam muzyką na żywo Romek i Pająk oraz Martyna Oświecinska artyści miejscowej sceny hiphopowej.
W klatce miał okazje również umilić nam wieczór TPS który królował tego wieczoru w wadze …. muzycznej.

Walki profesjonalne:

  1. Łukasz Mielczarski vs Gracjan Bąk – to była najbardziej krwawa walka tego wieczoru…. krew pokryła całą matę i pryskała poza klatkę. Walka trwała do 3 rundy gdy przed czasem została przerwana. Przez KRWAWE KO wygrywa Gracjan Bąk.
  2. Fabrizio Calio vs Michał Figlak – 3:48 rundy drugiej KO na korzyść Michała
  3. Kacper Kamiński vs Alan Jachimowski – koniec walki 2minuta pierwszej rundy, Alan Jachimowski zwycięża w wielkim stylu
  4. Johnny Walker vs Jędrzej „Polski Wałujew” Maćkowiak – i tu niespodzianka…. Polski Wałujew po 8 minutach dominacji nad Johnny-m przegrywa przez brutalny techniczny nokaut. Jedno silne kolano zasądziło o przegranej Jędrzeja. Jak by tego było mało… sędzia zbyt wolno przerwał walkę….. ALE ALE nie skazujcie go na potępienie że zaspał, że puścił, że czekał…. sędzia się poślizgnął co mu uniemożliwiło natychmiastowe przerwanie pojedynku. W efekcie czego nieprzytomny Maćkowiak otrzymał jeszcze kilka ciosów. Na szczęście po chwili wstał… To mogło zakończyć się tragicznie.
  5. Ireneusz Cholewa vs Michał Pasternak – tak…. to już piąta przegrana z rzędu Ireneusza Cholewy. Walkę wieczoru rozstrzygnęli sędziowie ogłaszając punktową wygraną Michała Pasternaka. Była to pełna profesjonalizmu walka. Obaj zawodnicy są bardzo doświadczonymi fighterami i to dzięki temu wzajemnie utrudniali sobie szybkie zakończenie pojedynku.

Do tego wszystkiego imprezę dla Państwa prowadziła Anna Oszajca oraz Ronnie Booth

Ja osobiście jestem miło zaskoczony całą galą KRWAWY SPORT.
SOUTHAMPTON MAM SWOJE WŁASNE KSW tylko że lepsze.
W tej chwili pozostaje nam tylko zadać jedno pytanie ….
KIEDY BEDZIE KOLEJNA GALA ???
Zachęcam do udzielania się w temacie i komentowania. Jak Wy bawiliście się tego wieczoru?


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...