Marketing wyszukiwarkowy, czyli jak osiągnąć wysokie pozycjonowanie strony internetowej.

  Pozycjonowanie strony internetowej na pierwszej stronie Google to Święty Graal dla wielu przedsiębiorców i marketingowców. Przy ciągłych zmianach algorytmów i skomplikowanych zasadach SEO nie wiadomo tak naprawdę, czy naszpikować teksty na stronie słowami kluczowymi, czy stawiać na ilość a może jakość tekstu, no i co jeszcze tak naprawdę ma wpływ na wysokie pozycjonowanie strony? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, przyjdź na najbliższe spotkanie “Biznes po godzinach” organizowane przez Polish Business Hub, które odbędzie się 28 marca o godz. 19.00 w Level8ight SkyBar w Hotelu Hilton, Bournemouth.

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  Podczas spotkania  dowiesz się, jakie elementy mają znaczenie w marketingu wyszukiwarkowym i co zrobić, aby Twoja strona internetowa była wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Prezentację poprowadzi Rafał Moszkowców – doświadczony ekspert w zakresie marketingu internetowego oraz certyfikowany specjalista Google Adwords, dyrektor zarządzający Neadoo Digital Ltd, firmy posiadającej status partnera Google. “W wielu kampaniach, które stworzyłem dla klientów kieruję się przejrzystością i szczerym podejściem” – mówi Moszkowców.[sam_pro id=”0_2″ codes=”true”]

  “Biznes po godzinach” to także możliwość poznania ciekawych przedsiębiorców z różnych branż i nawiązania cennych kontaktów biznesowych. “Networking to jeden z najskuteczniejszych sposobów wypromowania swojej firmy, dlatego cieszy się tak dużą popularnością” – mówi Ewa Erdmann z Polish Business Hub, organizatorka spotkań “Biznes po godzinach”. “Odpowiednio pielęgnowana sieć kontaktów to także doskonałe źródło nowych możliwości i okazji do uczestnictwa w wielu ciekawych projektach we współpracy z innymi firmami” – dodaje.

  Organizatorzy zapowiadają, że w ramach sesji networkingowej, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w “grze networkingowej”, która cieszyła się dużym powodzeniem na jednym z ostatnich spotkań. Każdy uczestnik otrzyma również lampkę Prosecco.

  Spotkanie networkingowe “Biznes po godzinach” odbędzie się we wtorek, 28 marca, godz. 19.00 Level8ight SkyBar, Hilton Hotel, Bornemouth. Bilety do nabycia na stronie www.polishbusinesshub.co.uk

  Spotkania Polish Business Hub odbywają się pod patronatem Głos Polonii.


  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...