Medyczne zabiegi mikronakłuwania frakcyjnego Dermapen

W okresie przedświątecznym otrzymałam wiele zapytań o zabiegi z wykorzysta-niem urządzenia Dermapen. Wiele pytających boi się zabiegów z wykorzystaniem pulsujących igieł, lecz zupełnie niepotrzebnie. Ponieważ mój salon jest jedynym polskim salonem z oryginalnym urządzeniem Dermapen w Southampton, na podstawie swoich doświadczeń i obserwacji, postaram się w tym artykule odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Czy zabiegi Dermapen są bezpieczne?
Tak, oczywiście. Zabiegi są wykonywane na oryginalnym sprzęcie przez odpowiednio przeszkoloną kosmetyczkę. Zawsze warto sprawdzić, czy w salonie znajduje się certyfikat ukończonego szkolenia przez kosmetyczkę i czy ubezpieczenie salonu obejmuje zabiegi Demapenem. Kartridże do zabiegów są sterylne, powinny być odpakowywane przy kliencie i są jednorazowego użytku. Dodatkowo, opatentowana technologia pulsujących igieł oraz system AOVNTM (Advanced Oscillating Vertical Needling) pozwala precyzyjnie regulować głębokość nakłuwania, co nie jest możliwe w przypadku derma rollerów. Inaczej mówiąc, we wprawnych rękach Dermapen jest jak najbardziej bezpiecznym urządzeniem.

Jak szybko są widoczne rezultaty?
Dermapen jest zabiegiem pierwszego wyboru wśród celebrytów, gdyż przynosi szybkie i spektakularne efekty. Pierwsze rezultaty można zauważyć już po tygodniu od zabiegu. Efekt końcowy pojawia się po miesiącu i jest związany z cyklem odbudowy i regeneracji skóry. Zwiększa się napięcie i jędrność skóry, ulegają spłyceniu blizny potrądzikowe, ustępują przebarwienia. Do zabiegów stosuję oryginalne ampułki zabiegowe zalecane przez producenta Dermapena w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Zabiegi wykonywane są w serii od 3 do 6 zabiegów co 4 tygodnie. W przypadku blizn potrądzikowych i po oparzeniowych przerwa między zabiegami wynosi 6 tygodni.

Czy to boli?
Przez zabiegiem stosuję powierzchniowe znieczulenie. Klientki są mile zaskoczone i mówią, że niepotrzebnie się stresowały przed zabiegiem. W urządzeniu zastosowano 12 niezwykle cienkich molibdenowych igieł, które nakłuwają skórę 1300 razy na sekundę.
Kosmetyczka może bardzo precyzyjnie regulować głębokość nakłuwania w zależności od obszaru zabiegowego. Po zabiegu wieczorem nie będziemy mogły wybrać się na imprezę z przyjaciółmi, ponieważ skóra będzie zaczerwieniona i nie można nakładać na nią makijażu przez 24 godziny. Skórę zabezpieczam specjalistycznym kremem, który silnie stymuluje komórki macierzyste i fibroblasty do produkcji kolagenu i innych składników macierzy międzykomórkowej.

UWAGA! Dla osób, które czytają artykuły do końca przygotowałam niespodziankę. Dotyczy osób, które jeszcze nie korzystały z zabiegów oryginalnym sprzętem Dermapen. Pierwszych 5 osób, które zadzwonią pod numer 07463041376 i umówią się na zabieg podając hasło „ORYGINALNY DERMAPEN”, otrzyma go w specjalnej, promocyjnej cenie -20%! Zabieg należy wykonać do 23.02.2018. Do zobaczenie w salonie. Maria Hargot


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...