Metamorfozy 2017. Podsumowanie pracy z podopiecznymi Edyty i Rafała z Vitamin-shop w Southampton

Podsumowanie pracy z podopiecznymi Edyty i Rafała z Vitamin-shop w Southampton

Jak głosi przysłowie: “Dla chcącego nic trudnego !”

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Kilka miesięcy temu, a konkretnie w lutym tego roku, ogłosiliśmy nabór do naszego programu Metamorfozy. Celem projektu była 5cio miesięczna praca z naszymi podopiecznymi w zakresie żywienia, treningów i suplementacji. Niedawno program dobiegł końca, a dziś chcielibyśmy przedstawić Wam sylwetki Pauliny i Alana, jak również po krotce przybliżyć cały proces naszej wspólnej pracy. Zaczynamy….

1) Motywacja Cele naszych podopiecznych były zupełnie rożne… Marzeniem Pauliny, 37mio letniej mamy trojki dzieci borykającej się z niedoczynnością tarczycy, było przede wszystkim zrzucenie zbędnych kilogramów jak również polepszenie swojego samopoczucia i stanu zdrowia. Alan z kolei, jako osoba z potężnie nakręconym metabolizmem, miał ogromne problemy z rozbudowa swojej muskulatury i z tego właśnie powodu nabieranie masy mięśniowej było u niego priorytetem.

2) Czas na zmiany Plany żywieniowe jak również struktura treningów zostały przygotowane w formie mikro-cyklów, a cala przemianę podzieliliśmy na 2 główne etapy! Pierwszy z nich obejmował wdrożenie nowych nawyków żywieniowych jak również prace nad poprawnym wykonywaniem zaleconych ćwiczeń. Drugi etap to już treningi na pełnych obrotach obejmujące również sesje interwałowe. Korekty w diecie przeprowadzane były raz w miesiącu…

3) Efekt końcowy Na rezultaty nie trzeba było wcale aż tak długo czekać… Sumienna praca, przestrzeganie zaleceń dietetycznych i treningowych oraz odrobina cierpliwości dały wspaniale rezultaty, które możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach.
Jeśli chodzi o liczby warto tylko wspomnieć, iż Paulina zredukowała w tym czasie swoja wagę ciała o 12kg ( z 76kg na 64kg ) jak również zmniejszyła obwód pasa aż o 14cm. Alan natomiast przybrał na masie cale 10kg ( z 60kg na 70kg ) z czego z cala pewnością możemy stwierdzić, ze większa cześć to na pewno sucha masa mięśniowa!

Podsumowanie:
Nie ważne jak ciężko mamy w życiu, jak bardzo jesteśmy zapracowani i jak wiele mamy na głowie, jeśli czegoś bardzo chcemy zawsze znajdziemy na to czas… Przestańmy szukać wymówek i rozczulać się nad sobą, koniec z tym! Pamiętajcie… czas i tak upłynie, a to czy podejmiecie rękawice zależy tylko od Was samych. Nie czekajcie do Nowego Roku, zacznijcie już dziś! Pozdrawiamy!

Pierwszy etap MetamorfozyDruk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...