Mile Dla Bartka – III edycja dla Zosi i Maksa

Southampton – miasto zamieszkałe przez ogromną liczbę naszych rodaków. Wśród nich są ci, którzy pomagają i ci, którzy tej pomocy potrzebują.

“Mile dla Bartka” powstały w 2016. Odbyły się już dwie edycje akcji, dzięki którym zebrano znaczną kwotę pieniędzy przeznaczoną na pomoc Bartkowi i Klaudii. Organizatorzy nie zwalniają tempa, do rodziny dołącza dwójka wspaniałych dzieci – Zosia i Maks i to właśnie dla nich zagra III edycja programu Mile dla Bartka.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Zosia ma 7 lat. Urodziła się w 26 tyg ciąży. Cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Jeszcze cztery lata temu nie potrafiła poruszać się o własnych siłach. Po operacji w USA jej stan bardzo się poprawił. Jest w stanie poruszać się z chodzikiem i zaczyna chodzić o kulach. Dzięki operacji osiągnęła bardzo dużo ale dzięki rehabilitacji może jeszcze więcej!

U Maksa również stwierdzono Dziecięce Porażenie Mózgowe. Urodził się w styczniu 2013r w Southampton, w 25 tygodniu ciąży z wagą 765 gram. To tak niewiele, a zarazem tak dużo by zawalczyć o siebie, o życie. Na co dzień Maks jest bardzo wesołym oraz komunikatywnym chłopcem, ale ma świadomość tego co dzieje się z jego ciałem. Dzięki ciężkiej rehabilitacji ma szanse osiągnąć niemożliwe. Ma szansę na normalny rozwój oraz normalne funkcjonowanie w przyszłości.

https://www.facebook.com/GLOSPOLONIICOM/videos/741017319425580/

 

Rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych to nieustanna walka o lepszą przyszłość dla swoich pociech. Należy pamiętać, że zazwyczaj ta walka trwa przez całe życie. Dzieci potrzebują ciągłej pomocy specjalistów, aby choroba nie postępowała. Zmagają się na codzień z trudami rehabilitacji, a ich rodzice codziennie wspierają swoje pociechy, często ze łzami w oczach, bo ta walka o lepsze jutro jest trudna tak dla dzieci, jak i dla ich rodziców. I wiecie co jest w tym wszystkim najbardziej budujące? Powiem Wam. Oni się nie poddają, tak dzieci, jak i ich rodzice codziennie stają do tej walki od nowa. Czyż to nie jest wspaniałe?

Rehabilitacja jest jednak kosztowna. Dlatego rodzina “Mile dla Bartka” bierze Zosię i Maksa pod swoje skrzydła, aby pomóc w zapewnieniu środków potrzebnych dla rozwoju tej dwójki dzieci.

Finał III edycji “Mile dla Bartka” odbędzie się już 26 listopada w Oasis Academy, plakaty ze szczegółową informacją pojawią się juz wkrótce na naszej stronie, na facebooku Mile dla Bartka oraz w polskich sklepach na terenie Southampton. W czasie finału wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Organizatorzy już dzisiaj zapraszają wszystkich. Miejcie oczy otwarte. Nie możecie przegapić tego wydarzenia! Po prostu nie może Was tam zabraknąć! A wiecie dlaczego? Powiem Wam. Bo warto pomagać! Ktoś mi to kiedyś powiedział i teraz ja mówię to Wam. Warto pomagać!

Zanim jednak odbędzie się sam finał, Zosi i Maksowi można pomóc już dzisiaj, wystarczy kliknąć w link poniżej.

www.gofundme.com/miledlabartka-Zosia-Maks

Pamiętaj, każda, nawet najmniejsza wpłata ma wielkie znaczenie!

Więcej informacji o samej akcji na facebooku Mile dla Bartka. Polub stronę aby być na bieżąco.

 


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...