Mile Dla Bartka – III edycja dla Zosi i Maksa

Southampton – miasto zamieszkałe przez ogromną liczbę naszych rodaków. Wśród nich są ci, którzy pomagają i ci, którzy tej pomocy potrzebują.

“Mile dla Bartka” powstały w 2016. Odbyły się już dwie edycje akcji, dzięki którym zebrano znaczną kwotę pieniędzy przeznaczoną na pomoc Bartkowi i Klaudii. Organizatorzy nie zwalniają tempa, do rodziny dołącza dwójka wspaniałych dzieci – Zosia i Maks i to właśnie dla nich zagra III edycja programu Mile dla Bartka.

reklama

Zosia ma 7 lat. Urodziła się w 26 tyg ciąży. Cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Jeszcze cztery lata temu nie potrafiła poruszać się o własnych siłach. Po operacji w USA jej stan bardzo się poprawił. Jest w stanie poruszać się z chodzikiem i zaczyna chodzić o kulach. Dzięki operacji osiągnęła bardzo dużo ale dzięki rehabilitacji może jeszcze więcej!

U Maksa również stwierdzono Dziecięce Porażenie Mózgowe. Urodził się w styczniu 2013r w Southampton, w 25 tygodniu ciąży z wagą 765 gram. To tak niewiele, a zarazem tak dużo by zawalczyć o siebie, o życie. Na co dzień Maks jest bardzo wesołym oraz komunikatywnym chłopcem, ale ma świadomość tego co dzieje się z jego ciałem. Dzięki ciężkiej rehabilitacji ma szanse osiągnąć niemożliwe. Ma szansę na normalny rozwój oraz normalne funkcjonowanie w przyszłości.

Mile dla Bartka pomagamy Zosi i Maksowi

Rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych jest to nieustanna walka o lepszą przyszłość dla swoich pociech.Należy pamiętać, że zazwyczaj ta walka trwa przez całe życie. Dzieci potrzebują ciągłej pomocy specjalistów, aby choroba nie postępowała.Dlatego Mile dla Bartka otaczają opieką kolejne rodziny.Pomagamy Zosi i MaksowiPAMIĘTAJCIE – nawet najmniejsza kwota, którą ofiarujecie jest w stanie pomóc.https://www.gofundme.com/miledlabartka-Zosia-Maks

Publié par Głos Polonii Hampshire sur dimanche 29 octobre 2017

 

Rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych to nieustanna walka o lepszą przyszłość dla swoich pociech. Należy pamiętać, że zazwyczaj ta walka trwa przez całe życie. Dzieci potrzebują ciągłej pomocy specjalistów, aby choroba nie postępowała. Zmagają się na codzień z trudami rehabilitacji, a ich rodzice codziennie wspierają swoje pociechy, często ze łzami w oczach, bo ta walka o lepsze jutro jest trudna tak dla dzieci, jak i dla ich rodziców. I wiecie co jest w tym wszystkim najbardziej budujące? Powiem Wam. Oni się nie poddają, tak dzieci, jak i ich rodzice codziennie stają do tej walki od nowa. Czyż to nie jest wspaniałe?

Rehabilitacja jest jednak kosztowna. Dlatego rodzina “Mile dla Bartka” bierze Zosię i Maksa pod swoje skrzydła, aby pomóc w zapewnieniu środków potrzebnych dla rozwoju tej dwójki dzieci.

Finał III edycji “Mile dla Bartka” odbędzie się już 26 listopada w Oasis Academy, plakaty ze szczegółową informacją pojawią się juz wkrótce na naszej stronie, na facebooku Mile dla Bartka oraz w polskich sklepach na terenie Southampton. W czasie finału wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Organizatorzy już dzisiaj zapraszają wszystkich. Miejcie oczy otwarte. Nie możecie przegapić tego wydarzenia! Po prostu nie może Was tam zabraknąć! A wiecie dlaczego? Powiem Wam. Bo warto pomagać! Ktoś mi to kiedyś powiedział i teraz ja mówię to Wam. Warto pomagać!

Zanim jednak odbędzie się sam finał, Zosi i Maksowi można pomóc już dzisiaj, wystarczy kliknąć w link poniżej.

www.gofundme.com/miledlabartka-Zosia-Maks

Pamiętaj, każda, nawet najmniejsza wpłata ma wielkie znaczenie!

Więcej informacji o samej akcji na facebooku Mile dla Bartka. Polub stronę aby być na bieżąco.

 


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...

ŹRÓDŁOPaweł Baran / Mile Dla Bartka
UDOSTĘPNIJ