NA WSPÓLNEJ (ODCINKI 2921-2925)

fot. TVN

Program zrealizowany przez Romę miał rekordową oglądalność. Szefowie stacji są zachwyceni! Gdy Roma celowo nie mówi Marcie o przeniesieniu nagrania, ta wpada w szał. Tymczasem szefowie decydują zrobić z Romy… współprowadzącą programu Konarskiej! Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku, 5 – 8 sierpnia oraz w poniedziałek 12 sierpnia o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż).

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

2921
Poniedziałek, 05.08.2019

Dramat Igora – Ela coraz bardziej agresywna a Ewa w ciężkiej depresji! Elżbieta nie jest sobą – w pracy staje się jędzowatą szefową, a w domu macochą bez uczuć. Igor nie rozumie, co się z nią dzieje. Na dodatek kompletnie dobija go spotkanie z mamą w szpitalu – Ewa jest wrakiem człowieka! Paweł znowu rozkochuje w sobie Beatę, a Anastazja żegna się ze światem?! Beata spędza noc z Pawłem, który twierdzi, że już nie pozwoli jej zniknąć… Tymczasem Anastazja jest kompletnie przybita – czuje, że to jej ostatnie chwile życia. Błaga brata, żeby zabrał ją na spacer – wbrew zakazom lekarza. To bardzo źle się dla niej kończy… Marta musi szukać nowej pracy?! Program zrealizowany przez Romę miał rekordową oglądalność, a zarząd chce rozmawiać o niej z jej szefem. Lenarska znowu zaczyna czuć się pewnie – podczas planowania kolejnego wywiadu wtrąca swoje pomysły. Marta jest wkurzona, ale szef jest zachwycony…

2922
Wtorek, 06.08.2019

Darek chce szukać ojca Jarogniewa czy odzyskać Kasię?! Darek wraca do pracy – ale o wiele bardziej woli zajmować się sprawą poszukiwania ojca Jarogniewa. Zwłaszcza, że wciąga w to Kasię… Tymczasem Aneta poważnie zaczyna wgłębiać się w temat… planowania rodziny! Elżbieta staje się zołzą! Julka zaczyna bać się Elżbiety – woli schodzić jej z drogi. Również w pracy Ela jest zołzowatą szefową – wciąż ma o coś pretensje. Zuza ma tego wyraźnie dość. Kiedy dowiaduje się od Kamila, że zostali zaproszeni na kolację do Igora i Eli, Hofferowa absolutnie odmawia – nie zamierza udawać, że wszystko jest w porządku! Cecylia boi się występu przed szacowną publicznością?! Jureczek coraz mniej wierzy w siebie – jako Cecylia zaczyna się załamywać, kiedy Roman doradza, jak ma śpiewać. Natomiast Zięba nie ustaje w zachwycie dla uroczej śpiewaczki – zrobiłby dla nie wszystko!

2923
Środa, 07.08.2019

Bruno uzależnia się od narkotyków! Bruno – po kolejnej nieprzespanej nocy – ma dość. Wspomaga się narkotykami! Narkotykowy zjazd i bardzo złe samopoczucie dopadają go po południu – Krawczyk kupuje kolejną działkę… Roma miażdży Martę?! Marta wkurzona – dowiaduje się, że Roma nie poinformowała jej o przeniesieniu nagrania i zebraniu z prezesem. Na spotkaniu Konarska dostaje szału – okazuje się, że prezes zarządza jej współpracę z Lenarską jako współprowadzącą program! Na dodatek nazywa Romę nadzieją stacji!!! Darek woli dbać o cudze dziecko, niż o własne?! Aneta wraca do tematu planowania rodziny – ma żal do męża, że ten zajmuje się czyimś synem, a mógłby mieć swoje dziecko… Rzeczywiście Żbik z pełnym poświęceniem walczy o to, by Jarogniew odnalazł swojego ojca. Darkowi udaje się nawet przekonać matkę chłopaka, żeby nie odbierała mu nadziei…

2924
Czwartek, 08.08.2019

Ula złapana na wagarowaniu – przyznaje się, że jest szkolnym pośmiewiskiem!!! Do Zuzy dzwoni wychowawczyni Uli – wychodzi na jaw, że dziewczyna od trzech dni wagaruje. Hofferowie próbują spokojnie porozmawiać z córką – Ula z płaczem wyznaje im, że cała szkoła się z niej śmieje!!! Bruno dostaje super moce od swoich dilerów! W klubie Bruna jest duża impreza – wieczór didżejski! Krawczykowi wyraźnie spada forma i szuka ratunku u dilera. Ten proponuje mu kokainę – zachwala jej moc. Po zażyciu Bruno staje się supermenadżerem i wodzirejem… Wśród gości klubu pojawiają się uczniowie z klasy Norberta! Cecylia tchórzy – Michał i tajemnicza Ramona ratują koncert charytatywny! W wieczór koncertu charytatywnego Jureczek zjawia mocno spóźniony i w fatalnym stanie. Z nerwów od rana ma torsje! Niestety, nie jest w stanie zaśpiewać jako Cecylia… Sytuację ratuje Michał i… fantastyczna Ramona! Tylko dlaczego Honorata patrzy na gwiazdę z przerażeniem w oczach?!

2925
Poniedziałek 12.08.2019 (wyjątkowo będzie to jedyny odcinek w tygodniu)

Umierająca Anastazja straci brata?! Joachim jest załamany – okazuje się, że nie może być dawcą dla swojej siostry. Stwierdzono, że jedną nerkę ma wyraźnie słabszą… Chłopak nie chce się pogodzić z tym, że Anastazja umiera, a on nie jest w stanie jej uratować. Wściekły, wdaje się w bójkę z jakąś bandą. Zostaje skatowany!!! Bruno odpowiedzialny za zapaść jednego z uczniów Norberta! Uczeń Norberta zażywa w szkole amfetaminę kupioną w klubie Bruna. Chłopak najpierw jest bardzo pobudzony, ale niebawem koledzy znajdują go nieprzytomnego! Norbert – rozpoznawszy zapaść – natychmiast wzywa pogotowie. Cały wieczór martwi się o chłopaka. Bruno, który nieustannie jest na haju, radzi Norbertowi by uświadomił uczniom, że narkotyki to bagno… Czy Hofferowie dowiedzą się wreszcie, co spotkało Ulę?! Ula jest w coraz gorszym stanie psychicznym – nie chce chodzić do szkoły. Zuza przychodzi na rozmowę z wychowawczynią córki, ale niczego się nie dowiaduje… Tośka wpada w rozpacz, gdy odkrywa, że jej siostra okalecza się. Czy powie w końcu Zuzie i Kamilowi, co dzieje się z Ulą?!

Więcej na www.itvn.pl


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...