Najlepsze sposoby na skórę trądzikową.

Trądzik różowaty i skóra wrażliwa? Jest już na to sposób!
AzAc Therapy – nowatorska terapia z kwasem azelainowym.
Najlepsze sposoby na skórę trądzikową.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Ostatnio zgłasza się do mnie wiele osób, które mają problemy ze skórą nadwrażliwą ze skłonnością do trądziku różowatego oraz z trądzikiem pospolitym. Skórze takiej można pomóc na wiele sposobów. Niezwykle ważne jest tu odpowiednie odżywianie, a zwłaszcza unikanie pokarmów, które powodują zaostrzenie zmian. Można zastosować terapię laserem, która przynosi bardzo dobre efekty, lecz nie wszyscy mogą ją stosować z powodu przeciwskazań. Optymalnym rozwiązaniem dla osób borykających się z tym problemem jest AzAc Therapy.[sam_pro id=”0_1″ codes=”true”] Jak to działa?
Preparaty wchodzące w skład AzAc Therapy zawierają między innymi aż 15% kwas azelainowy, azeloglicynę i niacynamid.

  • Kwas azelainowy reguluje proces rogowacenia, działa przeciwzapalnie. Posiada silne działanie antybakteryjne, dzięki czemu eliminuje jednocześnie bakterie tlenowe oraz beztlenowe w skórze. Działa też korzystnie na pracę gruczołów łojowych, gdyż reguluje wydzielanie sebum, dlatego również świetnie się sprawdza u osób ze skórą mieszaną oraz tłustą.
  • Azeloglicyna działa seboregulująco, przeciwzapalnie, zmniejsza zmiany trądzikowe. Rozjaśnia także przebarwienia, niweluje zmiany trądzikowe, wygładza skórę i ją uelastycznia.
  • Niacynamid natomiast przyspiesza gojenie i regenerację. Ma działanie przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe, zmniejsza zaczerwienienie i podrażnienia.

Rezultaty
Po zabiegach skóra jest dużo gładsza, wyrównuje się jej koloryt, widocznie zmniejszają się pory, ulegają też redukcji zaskórniki. Zanikają wykwity grudkowe i grudkowo-krostkowe. Dodatkowo, zmniejsza się wrażliwość skóry na działanie czynników zewnętrznych i następuje zmniejszenie rumienia.
Właściwa pielęgnacja
Ważną częścią terapii AzAc Therapy jest odpowiednia pielęgnacja domowa, która wspomaga utrzymanie się efektów pozabiegowych oraz zapobiega nawrotom problemów. W pierwszych dniach stosuje się preparaty łagodzące z linii Post Treat Therapy, a później dołączamy 15% krem AzAc.
Specjalistyczna pomoc
Kosmetyki dostępne w drogeriach lub od akwizytorów niestety nie pomogą takiej skórze, a mogą jedynie zaszkodzić. Tutaj trzeba działać profesjonalnie. Warto udać się do sprawdzonego salonu kosmetycznego i oddać w ręce specjalisty.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...