Naklejka z szachownicą ku pamięci Polskich lotników walczących w Bitwie o Anglię

15 września 2016 roku obchodzić będziemy 76. już rocznicę Bitwy o Anglię – bitwy, która przesądziła o losach II Wojny Światowej. Podczas walk polscy piloci wykazali się niezmierną odwagą, charakterem i skutecznością. Cztery polskie dywizjony zestrzeliły więcej samolotów wroga niż jakakolwiek inna jednostka walcząca w Bitwie o Anglię. Gazety rozpisywały się nad walecznością Polaków. Anglicy ich podziwiali, Angielki podkochiwały się w przystojnych żołnierzach. To właśnie dzięki Polakom jedna z najważniejszych bitew II Wojny Światowej zakończyła się sukcesem.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]
[A4]-Poster-(1)
Szukaj takiego plakatu – Tam dostaniesz naklejkę!!!
Z tej właśnie okazji londyńskie stowarzyszenie Hurricane of Hearts już po raz drugi organizuje akcję:
Szachownica Lotnicza Symbolem Przyjaźni Polsko-Brytyjskiej
Przypomnijmy o tych wydarzeniach, rozmawiajmy o nich! Sprawmy aby pamięć o naszych bohaterach była wiecznie żywa!
Jak możemy tego dokonać?
Dzięki uprzejmości naszego partnera, firmy MotionSigns do naszych rąk trafi 100 000 biało-czerwonych naklejek z szachownicą. Takie same szachownice można było zobaczyć na kadłubach myśliwców Hawker Hurricane, którymi latali nasi piloci.
Przyklejając naklejkę w widocznym miejscu dajmy sygnał do rozmowy o wspomnianych wydarzeniach. Rozmowy z naszymi rodakami, aby przypomnieć im historię, ale też rozmowy z osobami z innych krajów, które zamieszkują Londyn. Z dumą możemy się przyznać do naszego wkładu w historię II Wojny Światowej, dzięki któremu Wielka Brytania będąca domem dla wielu z nas jest krajem wolnym I niepodległym
Gdzie można otrzymać naszą naklejkę?
W polskich zakładach usługowych, sklepach i instytucjach. Wszędzie tam, gdzie są Polacy. Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji.
Jesteś właścicielem sklepu albo punktu usługowego i nie masz jeszcze naklejek do rozdawania swoim klientom? Nic prostszego, zgłoś się bezpośrednio do organizatorki przedsięwzięcia – Dagmary Chmielewskiej: dagmara@hurricaneofhearts.com aby otrzymać swój przydział naklejek. (lub skorzystaj z formularza zamówień) Naklejki są bezpłatne!!! 76 lat temu Polacy przybyli do Anglii, ramię w ramię z Brytyjczykami walczyli w obronie Anglii i całej wolnej Europy aby stworzyć przyszłość, której częścią jesteśmy. Sprawmy, aby ta piękna historia miała możliwość zostać po raz kolejny przywołana i odpowiednio oceniona przez współczesnych.
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"] Organizatorzy, stowarzyszenie Hurricane of Hearts od wielu lat pracują przy projektach umacniających naszą dobrą reputację w Wielkiej Brytanii. Oto kilka innych akcji, w które zaangażowana była organizacja:
• Październik 2013 roku – pamięć o polskich lotnikach została przywołana na meczu Polska-Anglia na Wembley poprzez gigantyczną sektorówkę ze znakiem biało-czerwonej lotniczej szachownicy, która została rozpostarta na trybunach.
• Wrzesień 2015 – pierwsza edycja naszej akcji, 50 000 naklejek ze znakiem szachownicy dotarło do polskich i zagranicznych odbiorców
• Obecnie organizacja HoH współpracuje z producentami filmu Dywizjon 303, opowiadającego historie naszych powietrznych bohaterów.
Razem z nami przypomnij wszystkim wokoło o ludziach, których odwaga, umiejętności I poświęcenie przyniosły nam wszystkim wolność i pokój.

Hurricane of Hearts


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...