“Odeszła legenda i prawdziwa królowa”. Ostatnie pożegnanie KORY na Powązkach.

Uroczystości pogrzebowe Kory – Olgi Aleksandry Sipowicz (z pierwszego małżeństwa Jackowska) odbyły się na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej w Warszawie. W ostatniej drodze Kory towarzyszył jej tłum fanów i przyjaciół, żegnała ją plejada gwiazd i osobistości polskiej kultury. Wśród nich znaleźli się między innymi Kuba Wojewódzki, Janusz Panasewicz, Muniek Staszczyk, Jerzy Buzek czy Izabela Trojanowska.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]
[fvplayer src=”https://www.youtube.com/watch?v=6QzezEHsmSY”]

Nad Powązkami rozbrzmiewały piosenki Maanamu “Granice”, “Się ściemnia”
KORA od pięciu lat chorowała na nowotwór jajnika. Odeszła w domu w Bliżowie na Roztoczu, w otoczeniu bliskich i przyjaciół.

Syn Kory na cmentarzu przypomniał to o co zawsze jego mama walczyła: Mama walczyła zawsze o wolność i tolerancję. Pamiętajcie, żeby czcić piękno, tworzyć muzykę i sztukę. Być po prostu dobrym człowiekiem

Prochy charyzmatycznej wokalistki zespołu Maanam, a także jurorki programu „Tylko muzyka. Must be the music” zostały złożone do grobu na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej w Warszawie.

Kora żegnana przez ogromną ilość fanów, rodzinę, przyjaciół z branży muzycznej została pochowana na cmentarzu wśród drzew i kwiatów, przy dźwiękach piosenki w wykonaniu Organka “Czarna Madonna”

[fvplayer src=”https://www.youtube.com/watch?v=oq8wnimkp1o”]

Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...