“Odeszła legenda i prawdziwa królowa”. Ostatnie pożegnanie KORY na Powązkach.

Uroczystości pogrzebowe Kory – Olgi Aleksandry Sipowicz (z pierwszego małżeństwa Jackowska) odbyły się na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej w Warszawie. W ostatniej drodze Kory towarzyszył jej tłum fanów i przyjaciół, żegnała ją plejada gwiazd i osobistości polskiej kultury. Wśród nich znaleźli się między innymi Kuba Wojewódzki, Janusz Panasewicz, Muniek Staszczyk, Jerzy Buzek czy Izabela Trojanowska.

reklama

Nad Powązkami rozbrzmiewały piosenki Maanamu “Granice”, “Się ściemnia”
KORA od pięciu lat chorowała na nowotwór jajnika. Odeszła w domu w Bliżowie na Roztoczu, w otoczeniu bliskich i przyjaciół.

Syn Kory na cmentarzu przypomniał to o co zawsze jego mama walczyła: Mama walczyła zawsze o wolność i tolerancję. Pamiętajcie, żeby czcić piękno, tworzyć muzykę i sztukę. Być po prostu dobrym człowiekiem

Prochy charyzmatycznej wokalistki zespołu Maanam, a także jurorki programu „Tylko muzyka. Must be the music” zostały złożone do grobu na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej w Warszawie.

Kora żegnana przez ogromną ilość fanów, rodzinę, przyjaciół z branży muzycznej została pochowana na cmentarzu wśród drzew i kwiatów, przy dźwiękach piosenki w wykonaniu Organka “Czarna Madonna”


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...

UDOSTĘPNIJ