Odurzył, porwał, a następnie próbował sprzedać w sieci…

Udało się uniknąć tragedii ponieważ kobieta nie spełniła wszystkich kryteriów handlarza ludźmi.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Pochodzący ze Szczecina, a na co dzień mieszkający w Wielkiej Brytanii Łukasz Herba zaproponował 20-letniej modelce profesjonalną sesję zdjęciową która miała się odbyć w Mediolanie. Brytyjska modelka dotarła do studia w Mediolanie. Na miejscu dziewczyna została jednak odurzona za pomocą zastrzyku z ketaminy, silnego środka stosowanego do znieczulenia przedoperacyjnego.

Zamiast przed obiektyw trafiła w ręce 30-letniego Polaka z Wielkiej Brytanii, który uwięził ją w opuszczonym budynku grożąc jej wielokrotnie śmiercią. Łukasz H. wystawił kobietę na aukcji internetowej w ukrytej sieci licząc że uda mu się na niej zarobić minimum €300,000. Niestety plan się nie powiódł, po pewnym czasie nastąpił jednak niespodziewany zwrot akcji. Porywacz postanowił uwolnić swoją ofiarę, ponieważ dowiedział się, że jest ona matką małego dziecka.

Mężczyzna został zatrzymany przez włoską policję po tym, jak odprowadził kobietę do brytyjskiego konsulatu w Mediolanie. Funkcjonariusze zabezpieczyli jego komputer, telefon i samochód, a teraz poszukują wspólników Polaka.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...