Open mic night w Southampton!!! Miejsce, w którym każdy może pokazać swoje umiejętności wokalne.

Luty przyszedł do nas tak szybko… wraz z nim otwarta noc talentów w niemieckiej restauracji i pubie przy High Street w Southampton. Stein Garten jest na rynku już 2 lata. Dzięki miłej obsłudze, dobrej niemieckiej kuchni i pysznych piwach knajpa gromadzi dużo zadowolonych klientów.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Menadżerowie pubu każdego dnia mają nowe pomysły by przyciągać tłumy. Jednym z takich planów było właśnie zorganizowanie Open Mic Night, czyli wolna scena dla wszystkich tych, którzy chcą pokazać swoje umiejętności przed publiką, którą  stanowili zadowoleni klienci. 1 lutego od godziny 20.30 Stein Garten zgromadził tłum ludzi, którzy wpadli nie tylko coś przekąsić czy się napić, ale także posłuchać utalentowanych mieszkańców Southampton. Wystąpiło 5 osób, każda z nich zaprezentowała swoje pasję. Jedni śpiewali, drudzy grali na gitarze a inni rapowali. Impreza okazała się naprawdę udana.

Nasze młode talenty wyszły z pubu z uśmiechami na twarzy. Widać było ich ogromne przygotowanie. Publiczności również musiało się podobać bo oklaskom i gwizdom nie było końca. Właściciel knajpy udzielił nam rąbka informacji, że planują więcej takich wydarzeń w swojej knajpie i wiąże nadzieję, że następnym razem będzie jeszcze więcej talentów, ale też klientów. Od dziś każdej środy można będzie przyjść posłuchać wokalistów. Więcej informacji  o nadchodzących wydarzeniach można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/steingartensouthampton/

Photo: Sandra Figlarz


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...