OSTR w Southampton! W drodze po szczęście Live

Najbardziej popularny artysta na polskiej scenie hiphopowej wraca do Southampton z promocją nowego albumu „W drodze po szczęście”

Nowy krążek rapera to potężne odbicie od tych często dołujących, przesiąkniętych smutkiem klimatów z poprzednich albumów.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

O.S.T.R. w nowych utworach pokazuje, że odnalazł spokój ducha i zrozumiał jakie wartości w życiu są najważniejsze, a tym samym jak kierować swoim życiem zgodnie z tymi wartościami. Słuchacze mogą dostrzec ugruntowanie pewnej przemiany, która następuje w raperze już od kilku lat. W tekstach widać dojrzałość, uważność na słowa oraz większą wyrozumiałość dla świata. Nie znajdziemy na najnowszym albumie wiele złości i frustracji na świat, które mogliśmy usłyszeć wcześniej, szczególnie na pierwszych płytach rapera. Dzięki temu, że O.S.T.R. nagrywa już tyle lat, ma rzeszę fanów, która w pewnym sensie dojrzewa razem z nim. Jak można zauważyć po sprzedaży płyt i wyprzedanych biletach na koncerty muzyka, jego wewnętrzna przemiana wyszła mu na dobre również w życiu zawodowym.


Koncert w Southampton: 2018-09-21
godzina otwarcia drzwi: 21:00
miejsce: Engine Rooms
ulica: Southampton West Quay Road Industrial Estate
miejscowość : Southampton
kod pocztowy: SO15 1GZ
Bilet £25


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...