Polska rodzina narysowana i sfotografowana

  Internauci nie mieli wątpliwości! W konkursie plastycznym dla dzieci “Moja Rodzina” organizowanym na profilu FB Morliny UK najwięcej głosów zdobyła praca Mai Fiołna. 5-latka z Londynu wygrała profesjonalną sesję zdjęciową dla całej swojej rodziny.
  Zasady organizowanego przez markę Morliny konkursu były proste. Praca plastyczna mogła być stworzona w dowolnej technice, miała przedstawiać rodzinę, a jej autor musiał mieć mniej niż 15 lat. Część z prac powstała na specjalnie przygotowanym stoisku Morlin podczas Goniec Morliny Polish Festival. [sam id=”1″ codes=”true”] Po kilku tygodniach głosowania fani za pomocą „lajków” zadecydowali o zwycięskiej pracy. Wyróżniono też pięć innych prac, których autorzy otrzymali nagrody pocieszenia – zestawy upominków od marki Morliny.
  – Nie nastawialiśmy się na wygraną – wspomina Barbara Fiołna, mama Mai – Po prostu zachęciliśmy córeczkę, żeby porysowała sobie trochę, kiedy całą rodziną bawiliśmy się na festiwalu. Jej wygrana to dla nas zaskoczenie i ogromna przyjemność.
  Rodzina Mai wygrała sesję zdjęciową, którą została zrealizowana przez profesjonalnych fotografów. – Podczas sesji świetnie się bawiliśmy. I najważniejsze, że zostanie po niej pamiątka w postaci wywołanych fotografii, które postawimy sobie na honorowym miejscu – zaznacza mama Mai – Dzisiaj, kiedy wszyscy przechowują zdjęcia w wersji elektronicznej, w komputerach bądź telefonach, takie tradycyjne fotografie to skarb.
  Wszystkich zainteresowanych aktywnościami dla dzieci: grami, konkursami, zabawami na świeżym powietrzu zachęcamy do brania udziału w dużych wydarzeniach polonijnych, w których zwykle uczestniczy dystrybutor marki, a także do polubienia profilu marki w serwisie Facebook – Morliny UK. Doskonała zabawa gwarantowana!
  Morliny to jedna z najpopularniejszych marek wędlin w Polsce, którą bezsprzecznie wyróżnia wysoka jakość i tradycyjny smak. [sam id=”4″ codes=”true”]

  – Morliny towarzyszą polskim rodzinom nie tylko w Polsce, ale także w Wielkiej Brytanii oferując szeroki asortyment produktów, które urozmaicą każdy posiłek: od śniadania poprzez lunch, aż po kolację. Te doskonale rozpoznawalne produkty są wygodną i apetyczną propozycją na każdą okazję – rodzinne śniadanie, lunch z przyjaciółmi czy szybką przekąskę dla dzieci. Polacy za granicą tęsknią do domowych potraw i smaków dzieciństwa, dlatego staramy się wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw – wyjaśnia Andrzej Pawelczak, rzecznik prasowy producenta marki Morliny.Morliny - Konkurs plastyczny - Rodzinna sesja zdjęciowa - Maja Fiołna
  Marka stale dokłada wszelkich starań, aby produkowane wyroby mięsne miały najwyższą jakość. Zaowocowało to nawet specjalnym wyróżnieniem – Berlinki Classic otrzymały trzy gwiazdki w The Superior Taste Award w “The Michelin Guide od Food”.
  Produkty Morlin można znaleźć w większości supermarketów w dziale z polskim jedzeniem (produkty schłodzone), a także w wielu polskich sklepach.

  [sam_pro id="0_1" codes="true"]

  Druk materiałów reklamowych

  Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...