POLSKI PIKNIK Bournemouth/Poole

POLSKI PIKNIK Bournemouth/Poole 2017, który odbędzie się 23 LIPCA to prawdziwe święto POLSKIEJ KULTURY, plenerowy festiwal POLSKIEGO JEDZENIA oraz dzień wspólnej WYŚMIENITEJ ZABAWY w polskim gronie, wypełniony mocą atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Ideą organizacji POLSKIEGO PIKNIKU jest stworzenie tego dnia atmosfery niczym z tradycyjnego polskiego festynu, gdzie przy dźwiękach polskiej muzykismakując polskiej kuchni i uczestnicząc w wielu konkurencjach, możemy podziwiać pokazy i występy na żywowygrać atrakcyjne nagrody, a przy tym mieć mnóstwo wyśmienitej zabawy!

POLSKI PIKNIK Bournemouth/Poole to jednak przede wszystkim dzień relaksu w gronie rodziny oraz przyjaciół, dlatego kupując bilet już teraz, otrzymujemy w dniu pikniku darmowy nieograniczony wstęp na wszelkie atrakcje przygotowane przez organizatorów, co nie wymaga ciągłego dopłacania i gwarantuje możliwość skupienia się na przyjemnościach. A tych na POLSKIM PIKNIKU Bournemouth/Poole 2017 będzie prawdziwa obfitość!

Dzięki współpracy z wieloma lokalnymi polskimi firmami będzie można nie tylko wylosować lub powalczyć o nagrodę, ale także poznać ich ofertę, zobaczyć ciekawe pokazy ich usług, otrzymać darmowe porady i poznać wiele interesujących osób z różnych branż.

>>NAGRODY DO WYGRANIA NA PIKNIKU! – kliknij tutaj<<

W sumie czeka nas 6 wypełnionych atrakcjami godzin zabawy w iście polskim klimacie. Począwszy od zorganizowanych animacji dla dzieci obejmujących najpopularniejsze polskie zabawy dobrze znane nam z dzieciństwa, przez ciekawe konkurencje z nagrodami dla dorosłych, po największe hity polskiej piosenki rozbrzmiewające ze sceny!

>>ATRAKCJE PIKNIKU W CENIE BILETU! – kliknij tutaj<<

Podczas POLSKIEGO PIKNIKU Bournemouth/Poole 2017 usłyszymy covery największych polskich przebojów rockowych w wykonaniu zespołu Foreign Pact, a także rytmiczne melodie Disco Polo w wykonaniu grupy Endless Em!

 Z pewnością doskonałym uzupełnieniem wyśmienitej zabawy będzie możliwość skorzystania z oferty serwowanych w przystępnych cenach wybornych polskich przysmaków!

Bilety oraz kontakt do organizatora LM EVENTS dostępne pod nr tel. 07535268050. 

Dzieci w wieku 2 do 16 lat w cenie biletu (£10) otrzymają malowanie twarzy, nieograniczone wejście na wszystkie atrakcje miasteczka zabaw, możliwość korzystania z darmowej fontanny czekolady, zabawa dyskotekowa + bańki, animacje, pokazy, konkursy, wizyta żywych maskotek, atrakcyjne nagrody i niespodzianki oraz wiele więcej.

Dorośli w cenie biletu (£5) mogą zrelaksować się przy polskich przebojach muzycznych, występach i pokazach, wziąć udział w konkurencjach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami, otrzymać bezpłatne konsultacje, korzystać z darmowej fontanny czekolady oraz czekają na nich niespodzianki i wiele więcej.

Dzieci do 2 roku życia – wstęp bezpłatny: atrakcją dla maluchów będzie Soft Pay z basenem piłeczek, zjeżdżalnią i wieloma zabawkami czy wizyta żywych maskotek i wiele więcej.

BILETY DOSTĘPNE TAKŻE W POLSKICH SKLEPACH

W POOLE
Parkstone Delicatessen
Polish Delicatessen Poole
W BOURNEMOUTH
Polski Sklep – Lansdowne
Fajny Sklep – Boscombe
Polish Market – Boscombe
Sami Swoi – Winton
Kogel Mogel – Triangle
Możliwość zakupu biletów tylko w przedsprzedaży do 20 lipca. Liczba biletów ograniczona.
POLSKI PIKNIK Bournemouth/Poole 2017
23 LIPCA 2017 – NIEDZIELA – 12:00 do 18:00
Stanley Green Rd, Poole BH15 3AA


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...