Premier Szydło wyszła ze szpitala. Specjalne podziękowania dla personelu

Premier Beata Szydło, przed opuszczeniem w piątek szpitala, podziękowała personelowi medycznemu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie za opiekę. Dzięki wam pobyt tutaj był dla mnie taki, jak w domu; jesteście wspaniali – powiedziała szefowa rządu.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Film z podziękowaniami został opublikowany na portalu społecznościowym TVP Info. Na nagraniu premier idzie szpitalnym korytarzem i podchodzi do pracowników szpitala, którym składa wyrazy wdzięczności za tygodniową opiekę.

“Dziękuję wam bardzo, bo dzięki wam pobyt tutaj był dla mnie taki jak w domu. Może troszkę w innych okolicznościach, ale naprawdę bardzo dziękuję. Jesteście wspaniali” – podkreśliła premier Szydło. “Naprawdę jestem pod wrażeniem” – zaznaczyła.

Szefowa rządu zwróciła uwagę, że nie ma wszystkich, którzy się nią opiekowali, dlatego poprosiła o przekazanie podziękowań.

Zwróciła się także do dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego gen. dyw. prof. Grzegorza Gieleraka. “Panie dyrektorze muszę panu powiedzieć, że ma pan wspaniały personel, naprawdę” – powiedziała premier Szydło.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...