Celem pozostawania przeze mnie w polityce było wydostanie Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej “To spełnienie moich politycznych ambicji”

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Dwie największe gwiazdy kampanii zwolenników wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej zakończyły swoją przygodę z wielkoformatową polityką brytyjską.

– Nigdy nie byłem i nigdy nie chciałem być zawodowym politykiem. Celem pozostawania przeze mnie w polityce było wydostanie Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

– W czasie kampanii referendalnej mówiłem: “Chcę mojego kraju z powrotem”. Dziś mówię: “Chcę z powrotem mojego życia” – mówił Farage.

Po Borisie Johnsonie swoją rezygnację złożył  52-letni Nigel Farage, oświadczył że rezygnuje z przywództwa w swojej partii UKIP ale utrzyma mandat w Parlamencie Europejskim, aby nadzorować proces negocjacji wyjścia Wielkiej Brytanii z UE po referendum z 23 czerwca.

Tuż po ogłoszeniu wyników referendum Farage w programie “Good Morning Britain” w stacji ITV stwierdził, że „popełnił błąd”, mówiąc o wydawaniu pieniędzy na system opieki zdrowotnej.

– Nie mogę tego zagwarantować. Nigdy bym tego nie obiecał. To jeden z błędów kampanii dotyczącej wystąpienia z Unii

Podczas kampanii dotyczącej Brexitu stwierdzali, że 350 mln funtów, które każdego tygodnia trafiają z Wielkiej Brytanii do Unii, można przeznaczyć na system opieki zdrowotnej.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...