Samotna matka pięciorga dzieci przegrała walkę z nowotworem

Gdy młoda, 33-letnia kobieta przegrywa walkę z nowotworem, wywołuję to wielką zadumę i olbrzymi smutek. W takich przypadkach często słyszy się, że przecież miała całe życie przed sobą. Jednak, kiedy okazuje się, że tą osobą była samotna mama wychowująca piątkę dzieci, gdzie najstarsze ma zaledwie osiem lat, to ciężko powstrzymać łzy.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Ostatnie dni swojego pięknego życia, Hayley Davies Bateman z Bitterne w Southampton spędziła wśród swoich najukochańszych dzieci, Ellie, 8, Willow,  Noah, 5, Calla i Lukas 3.

W 2018 roku u kobiety zdiagnozowano raka piersi. Hayley nie zamierzała się poddać i rezygnować ze wszystkiego, w tym z pracy w szkole podstawowej St Monica w Southampton.

W ciągu dwóch lat kobieta przeszła szereg chemioterapii, radioterapii, a nawet operacje. Mimo wielu starań i wysiłku choroba nie dawała za wygraną i powoli rozprzestrzeniała się na cały organizm.

Według opowiadań przyjaciół Hayley, samotna mama posiadała niezwykłą siłę, odwagę, życzliwość i ciepło. Ponadto, nie dawała po sobie poznać, że jest coraz gorzej.

Pod koniec marca kobieta poprosiła swoją rodzinę i przyjaciół, by zaopiekowali się jej dziećmi, które dla niej od zawsze były oczkiem w głowie.

Hayley przed śmiercią poprosiła o utworzenie specjalnego funduszu charytatywnego, którego celem jest osiągnięcie 50 000 funtów. Pieniądze mają zapewnić wsparcie i przyszłość jej pięciorga dzieci.

16 kwietnia, 33-letnia kobieta przegrała ciężką walkę z nowotworem.

Każdy kto chciałby ofiarować nawet najmniejszą kwotę, by wesprzeć dzieci kobiety, które w tym tragicznym okresie są nie tylko w żałobie, ale także w izolacji wywołanej przez pandemie koronawirusa może złożyć dobrowolny datek klikając w ten link: www.gofundme.com/f/hayleys-cubs-fund.

Rodzina i przyjaciele Hayley pragną podziękować każdej osobie, dla której los jej osieroconych dzieci nie jest obojętny.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...