Stachursky w Southampton 2017

W miniony czwartek w klubie 1865 w odbyło się niesamowite wydarzenie, Stachursky w Southampton – Show & Aftershow. Jeśli byliście obecni na koncercie to wiecie o czym mówię.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Pod sceną były emocje, brawa i szaleństwo gdy Jacek Stachursky prowadził otwarty dialog z publicznością. Sam wykonawca był bardzo otwarty, bardzo chętnie wychodził w tłum szalejący pod sceną wyciągając dłoń na powitanie do zgromadzonych osób.

W czasie koncertu Jacek Stachursky opowiedział swoją historię, historię wzlotów i upadków, przymomniał wiele ciekawych momentów dotyczących jego kariery i drogi scenicznej. Zaśpiewał wiele znanych polskich utworów, w tym wiele swoich piosenek, które znają ci, którym Stachursky nie jest obcy.

Koncert Stachursky w Southampton odbył się dzięki uprzejmości firmy LM Events z Bournemouth. Sponsorem wydarzenia była firma Barry Motor Trade Car Service and Maintenance.

Poniżej prezentujemy Wam fotogalerię z Show, części koncertowej. Fotki z Aftershow zobaczyć możecie na naszym fanpejdżu w dwóch galeriach: Galeria I oraz Galeria II

Zdjęcia: Paweł Baran

Zdjęcia: Rafał Burda


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...