Strzelanina w Southampton

Policja wielka brytania

Policja hrabstwa Hampshire przesłuchuje 5 osób podejrzanych o morderstwo, którego dokonano w jednym z mieszkań w Southampton.

Aresztowano 36-letnią kobietę, 41-letniego i 21-letniego mężczyznę oraz dwóch osiemnastolatków, którzy mieli być na miejscu zdarzenia w czasie strzelaniny. W sobotę uzbrojeni policjanci i oddział z psami policyjnymi przeszukali ulicę po otrzymaniu zgłoszenia o strzałach. Ustalono już tożsamość mężczyzny, którego zastrzelonego na ulicy St. Mary o godz. 11.00. Jest to 23-letni Jamal Jones, który pomimo największych wysiłków lekarzy i funkcjonariusza policji, który udzielił mu pomocy na miejscu zdarzenia, zmarł w Szpitalu Ogólnym w Southampton. Doznane obrażenia, które jak się sądzi spowodowane były bronią ręczną, okazały się śmiertelne. Jak donosi dziennik „Daily Echo” nie odzyskano jeszcze broni. Craig Dibdin, starszy inspektor z Komendy Głównej w Southampton, wyraził zrozumienie, iż mieszkańcy mogą obawiać się o swoje bezpieczeństwo biorąc pod uwagę charakter zdarzenia, jednak jest zdania, że społeczności lokalnej nic nie zagraża. „Trwające wielowątkowe dochodzenie pozwala nam sądzić, iż tym razem był to incydent związany z narkotykami, gdzie ofiara i podejrzani znali się, a do strzelaniny doszło w wyniku ich działań przestępczych. Funkcjonariusze będą nadal patrolować okolice ulicy St Mary na czas prowadzonego dochodzenia w miejscu zdarzenia.”

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Policja apeluje do osób, które w sobotę w godz. 9-11 były w zakładzie bukmacherskim Ladbrokes na ulicy St Mary lub które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt pod numerem 101 z Hampshire Major Investigation Team zaznaczając, że dzwonią w sprawie Operation Emetic.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...