Supermarkety w UK apelują o rozwagę!!!

Główne brytyjskie sieci supermarketów zaapelowały w niedzielę we wspólnym liście do klientów o to, by nie robić w panice zapasów żywności i innych towarów, bo w ten sposób inni nie będą mieli szansy kupić, a nie ma niebezpieczeństwa, że żywności zabraknie.
Tesco, Sainsbury’s, Asda, Morrisons, Aldi, Lidl, Coop, Waitrose, M&S , Iceland, Ocado i Costcutter główne brytyjskie sieci supermarketów w liście apelują o rozwagę w sposobie robienia zakupów.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]
“Rozumiemy wasze obawy, ale kupowanie więcej niż jest potrzebne może czasami oznaczać, że inni pozostaną bez tego. Wystarczy dla wszystkich, jeśli wszyscy będziemy pracować razem. Razem możemy zadbać o rodzinę, przyjaciół, sąsiadów. Wspólnie będziemy dbać o tych wokół nas i tych, którzy są starsi, bezbronni lub decydują się pozostać w domu” List sieci sklepów

Na wielu brytyjskich portalach oraz mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia półek sklepowych ogołoconych z takich artykułów jak makarony, mleko UHT, żywność w puszkach, dezynfekujące żele i chusteczki czy papier toaletowy.

W liście sieci supermarketów czytamy: “Wiemy, że wielu z was martwi się rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19). Chcemy dać wam znać, że robimy wszystko, co w naszej mocy, abyście i wy, i wasze rodziny mieli jedzenie i niezbędne rzeczy, których potrzebujecie. Ale my też potrzebujemy waszej pomocy.”

Minister zdrowia Matt Hancock zapewnił, że rząd jest przekonany, iż dostawy żywności są bezpieczne, ale każdy musi działać odpowiedzialnie.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...