Szczęśliwe zakończenie poszukiwań Polaka z Southampton. Tomasz Andrusiów już w domu!!!

Kilkanaście dni temu pisaliśmy o zaginięciu Tomasza, Polaka z Southampton, który wyszedł z domu 31.grudnia 2016 roku, przez długi czas nie było z mężczyzna kontaktu.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Na całe szczęście jak dowiedzieliśmy się z pierwszej reki Pan Tomasz odnalazł się cały i zdrowy 5 stycznia. Do partnerki Tomasza zadzwonili policjanci z komisariatu w Southampton z informacja, że w szpitalu przebywa ktoś podobny do podanego rysopisu, niestety nie posiadający dokumentów. Kobieta zwalniając się wcześniej z pracy udała się do szpitala, gdzie definitywnie potwierdziła, że mężczyzna przebywający w szpitalu to Tomasz Andrusiów. Jak się okazało mężczyzna zasłabł w samochodzie, przechodzień który zauważył Tomasza poinformował służby. Mężczyzna przebywał w szpitalu przez 8 dni. Na całe szczęście jest już cały i zdrowy u boku swoich najbliższych. Takie zakończenia to my lubimy.

Pragniemy wraz z rodzina odnalezionego podziękować wszystkim, którzy pomogli w akcji poszukiwań Pana Tomasza. Mamy nadzieje, że teraz już wszystko będzie dobrze.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...