Sztafeta rowerowa Dla Bartka – Zmęczeni ale szczęśliwi

Wczoraj z The outdoor Sports Centre mimo złej pogody wystartowała sztafeta rowerowa pod hasłem Mile dla Bartka

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Ani deszcz ani ilość mil jaką mają do pokonania nie zniechęciły uczestników sztafety. Do akcji zgłosiła się bardzo duża ilość osób, uczestnicy w sumie mają do pokonania ponad 650 mil pierwszy dzień sztafety na którą składają się osoby mieszkające nie tylko w UK, pokonał odcinek 2213 mil!!!!!!! na co składa się:

  • Uczestnicy sztafety z Southampton przejechali w Sobotę 96 mil (wynik z soboty)
  • Uczestnicy mobilnej aplikacji endomondo 2117mil (wynik z soboty)

 [wc_button type=”primary” url=”https://www.endomondo.com/challenges/28464499.Md5″ title=”Visit Site” target=”self” position=”float”]Tutaj[/wc_button]aktualne wyniki rywalizacji na mobilnej aplikacji Endomondo do której może dołączyć każdy – Wystarczy tylko zainstalować aplikację, dołączyć do rywalizacji i wszelkie pokonane mile będą dla nas sumowane. Nie tylko te na rowerze, ale również bieganie, rower stacjonarny i wiele wiele innych dyscyplin.
[sam id=”1″ codes=”true”]

Dzięki tej akcji 9 letni Bartek, który dźwiga wielki bagaż doświadczeń za sobą będzie miał zapewnione 1,5 roku rehabilitacji, każde £10 jakie udało się zebrać organizatorom zostanie zamienione na 1 mile w sztafecie. Przejazd rowerami to nic innego jak chęć podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli Bartkowi.

Ostatnia ekipa sztafety dotarła do domu około północy, zmęczeni ale szczęśliwi – tak opisują ten dzień.

Ekipa z Reading

Winchester

Eastleigh pierwsza zmiana


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...