Sztafeta rowerowa Dla Bartka – Zmęczeni ale szczęśliwi

Wczoraj z The outdoor Sports Centre mimo złej pogody wystartowała sztafeta rowerowa pod hasłem Mile dla Bartka

reklama

Ani deszcz ani ilość mil jaką mają do pokonania nie zniechęciły uczestników sztafety. Do akcji zgłosiła się bardzo duża ilość osób, uczestnicy w sumie mają do pokonania ponad 650 mil pierwszy dzień sztafety na którą składają się osoby mieszkające nie tylko w UK, pokonał odcinek 2213 mil!!!!!!! na co składa się:

  • Uczestnicy sztafety z Southampton przejechali w Sobotę 96 mil (wynik z soboty)
  • Uczestnicy mobilnej aplikacji endomondo 2117mil (wynik z soboty)

 [wc_button type=”primary” url=”https://www.endomondo.com/challenges/28464499.Md5″ title=”Visit Site” target=”self” position=”float”]Tutaj[/wc_button]aktualne wyniki rywalizacji na mobilnej aplikacji Endomondo do której może dołączyć każdy – Wystarczy tylko zainstalować aplikację, dołączyć do rywalizacji i wszelkie pokonane mile będą dla nas sumowane. Nie tylko te na rowerze, ale również bieganie, rower stacjonarny i wiele wiele innych dyscyplin.

Dzięki tej akcji 9 letni Bartek, który dźwiga wielki bagaż doświadczeń za sobą będzie miał zapewnione 1,5 roku rehabilitacji, każde £10 jakie udało się zebrać organizatorom zostanie zamienione na 1 mile w sztafecie. Przejazd rowerami to nic innego jak chęć podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli Bartkowi.

Ostatnia ekipa sztafety dotarła do domu około północy, zmęczeni ale szczęśliwi – tak opisują ten dzień.

Ekipa z Reading

Winchester

Eastleigh pierwsza zmiana


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...

UDOSTĘPNIJ